Vārda dienu svin: Alfrēds, Madars, Fredis

7 komentāru

  1. zinu ka sudrablietas var tīrīt tā:katliņā ieliek foliju pa virsu uzlej udeni to liek vārītiesun uz folija liek lietas ko grib atkal dabūt sākotnējā krāsā(ķēdītes,karotes utt.)<br><br>zeltlietām un apsūbējušam varam lieto parastos zirņus tos izvāra un gatavo putriņu liek uz apsūbējušam lietām. un atkal viss kā jauns spīd;)

  2. paga paga, liiva, vēlreiz par to putriņu – kā liek uz apsūbējušām lietām. tas ir, iejauc rotaslietas putrā? var arī šķeltos zirņus? vai vajag pelēkos?

  3. jā to izvārīto masu liek uz rotas lietām un apsubējušām metāliskām lietām,uz 20 min lai notiek reakcija.<br>pa tv redzēju,tur lietoja pelēkos zirņus bet pieļauju ka var arī škeltos jo viņos ir kkāda viela kas palīdz metāl atgūt pirmatnējo izskatu:)

  4. Vislabākais un juvelieru ieteiktais veids ir ar neabrazīvu (un nebaltinošu)zobu pastu un marlīti, vatīti – kaut ko tādu, kas neskrāpē. Pēc tam noskalo ar ūdeni un noslauka. Der gan dārgmetāliem, gan bižutērijai. Juvelierveikalā tev notīrīs ar to pašu vai speciālo pastu, kas atšķiras tikai ar to, ka tai nav piparmētru smaržas.

  5. es tīru ar zobu pulveri vai "Skaidru"- nesudraba ķēdītes, plastmasas u.tml.ar koncentrētu trauku mazgājamo līdzekli.

  6. Ja mājās ir LOC (universāls tītīšanas līdzeklis), tad var rotas droši iemērkt tajā uz nakti, piemēram. Pēc tam vienkārši noskalot. Rezultāts ir kolosāls 🙂 der zeltam, sudrabam un bižutērijai

Atstāt Ziņu