Vārda dienu svin: Marta, Dita, Dite

Kā ir būt pozitīvam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kā ir būt pozitīvam?
Daudzi uzskata, ka būšana pozitīvam ir smaidīgs, mūždien apmierināts cilvēks bez problēmām, varbūt pat atrauts no realitātes, bet tās nav, tieši tad kad mēs kļūstam patiesi saistīti ar patieso realitāti mēs spējam kļūt pozitīvi patiesi, jo ļaujam notikumiem, situācijām plūst caur mums, bet nenodarīt mums pāri. Būt pozitīvam neliek mums smaidīt tad kad mēs to nevēlamies, gluži otrādāk, jo pozitīvisms ir patiesums, kas tiek izpausts caur mūsu pašu spēju harmoniski uztvert emocijas un tos procesus, ko tās izraisa. Būt pozitīvam ir patiesa spēja būt Patiesam, jo dabīgā plūsmā mēs nemaz nesam savādāki.

Būt pozitīvam nozīmē:

# pieņemt apkārtējo pasauli tāda kāda tā ir
# pieņemt sevi kā šis pasaules sastāvdaļu
#būt saskaņā ar savu pasaules skatījumu- vārdos, domās un darbos.
# ļaut citiem būt saskaņa ar viņu pasaules skatījumiem
# izstarot patiesumu – vārdos, domas un darbos
# spēj harmoniski izpaust savas emocijas un adekvāti uztvert citu emociju klātbūtni
#apzināties, ka mūsu domas, vardi un darbi ietekmē mūsu realitāti- uzņemties atbildību par sevi.

Kas traucē būt pozitīvam?

# iekšējie faktori – traumatiska reakcija, karmiskie bloki uz emocijām, jūtam. Bailes uzņemties atbildību par savu dzīvi, bezcerības, iznīcības enerģijas.

# ārējie faktori – karmisko enerģiju piesaistītie – bloki, būtnes, egregori, uzskatu sistēmas, šabloni, ierobežojumi, negatīvo domu-formu- emociju- vardu sistēmas un tās pārstāvji, zīmogi.

# izvēlētais scenārijs un tā pieredze, kas ir jāapgūst (ja cilvēkam ir strikti negatīva pieredze jāapgūst viņš pie tās pieturēsies.)

Rīcība 

Tajā brīdī kad mēs esam noskaņojušies 1. Uz savu patiesumu, mēs spējam 2 piemagnetizēt enerģijas, kas atbilst mūsu patiesai realitātei 3. mēs spējam ielaist tās mūsu realitātē dodot mums bezgalīgu iespēju lauku 4. ar savu domu mēs esam radījuši magnētu 5. ar savu vardu mēs esam pievilkuši papildus enerģiju/spēku šim magnētam 6.ar jūtam mēs nostiprinām šī procesa noturību 7. ar aktīvo radīšanu mēs pieliekam piepūles un radīšanas dzirkstis lai īstenotu izvēlēto realitāti.
Šī  ir tikai daļa no tā, kas traucē mums būt pozitīvam, bet ja mēs to ņemsim vērā, stŗadāsim ar to un mainīsim savu realitāti apzināti,  būšana pozitīvam vairs nebūs darbs, bet gan spēja būt patiesam katru dienu. 

Ilze Līkuma
www.smalkapasaule.lv 

Dalīties.

1 komentārs

  1. Līga Ozoliņa on

    Paldies Serafeta par šo blogu! Atbalstu pozitīvo domāšanu, taču bieži novēroju, ka cilvēki ar to visu aiziet galējībās un brauc no viena grāvja otrā. Proti, ja cilvēks dzīvo ar „uzspēlēto“ pozitīvismu jeb, kā Tu te raksti, smaida pat tad, kad patiesībā to nevēlas, agrāk vai vēlāk tas gluži kā augonis sprāgst uz āru, jo šādu uzspēlēto pozitīvisma vilni nomaina nenormāli negatīvisma periodi, jo „tā pozitīvā domāšana taču neko nav devusi“. <br>Dažkārt „pozitīvā izkārtne“ tikai aiztur negatīvās emocijas, kas vienā brīdī sprāgst uz āru, jo pozitīvisms (dzīves pieņemšana ar tās kāpumiem un kritumiem un savu spēju un vietas apzināšanās tajā) nav šī cilvēka dabiskais stāvoklis. Jāprecizē – tas VĒL nav šī cilvēka dabiskais stāvoklis. Manuprāt, svarīgi ir saprast, ka nekur nav teikts, ka sākot dzīvot pozitīvi, dzīves pārbaudījumi ies secen! Šī domāšana tikai maina to, kā mēs (jāatgādina, bez uzspēlēšanas un izlikšanās) reaģējam uz šīm situācijām. <br>Patiesībā līdzīgi novērojumi man radās brīdī, kad Latvijā ļoti populāri kļuva lasīt grāmatu „The Secret“ un skatīties šo filmu. Cilvēki domāja, pietiek tikai noformulēt precīzi savu mērķi un tad tikai viss notiks. Bet nekas jau nenotiks, ja cilvēks ar savu rīcību un lēmumiem neko nedarīs, lai tomēr šos mērķus sasniegtu.

Atstāt Ziņu