Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Kā atbrīvot lietotās drēbes no sliktās enerģijas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

-„Cik skaista blūzīte!”

-„Jā, un iedomājies- es viņu tikai par vienu latu nopirku! Humpalās! Ideāli, ne?”

Droši vien, daudzas no jums šādi varētu palielīties ar saviem atradumiem – oriģināliem un stilīgiem apģērba gabaliem, kas uzieti second-hand veikalos. Nenoliedzami, lietoto apģērbu veikalos iespējams atrast stila pērles, neiztērējot par tām milzu naudu. Tomēr, iegādājoties, apģērbu šajos veikalos, nedrīkst aizmirst, ka tie reiz jau ir valkāti un kādam piederējuši. Kāds ir bijis šis cilvēks? Ko darījis un ko domājis? Lai drēbes nenestu sev līdzi iepriekšējo saimnieku enerģiju, auru un arī slimību enerģijas, tās nepieciešams attīrīt. Dziedniece Inga Dāboliņa SievietesPasaulei stāsta, kā to izdarīt.

Attīrīšana ar svētīto vai sālsūdeni
Drēbēs uzsūcas enerģija, tai skaitā arī sliktā. Kā no tās atbrīvoties? Dziedniece iesaka to darīt ar svētīto ūdeni – vienkārši ar to apslakot drēbes. Vasarā rūpīgi izmazgātos second-hand apģērbu gabalus, apslaka ar svētīto ūdeni un izkar žāvēties saulē. Savukārt ziemā izmazgātās drēbes esot jāizklāj uz sniega un tad jāapslaka ar svētītu ūdeni.

Otrs variants ir drēbes skalot sālsūdenī. Var lietot arī jūras sāli, kuru uzber uz drēbēm un atstāj uz 24 stundām. Pēc tam sāli izpurina un nolaiž tualetes podā vai izlietnē, lai ar tekošo ūdeni, šī sāls ar visu negatīvo enerģiju aiziet prom no mājas.

Smaržu nūjiņu procedūra
I.Dāboliņa stāsta, ka lietotās drēbes iespējams attīrīt arī ar īpašām smaržu nūjiņām – bazilinu, ko iespējams nopirkt kristiešu baznīcās. Turpat ir arī nopērkami granulēti koka sveķi, kuriem piemīt arī dezinficējošas īpašības. Varot izmantot arī smaržu nūjiņas – nitiraiorigina. Tām raksturīga patīkama smarža, kas veidota no dabīgām eļļām, gatavota ar rokām.
Smaržu nūjiņu lietošana ir pavisam vienkārša – istabā redzamā vietā novieto lietotās drēbes un smaržu nūjiņas vai sveķus aizdedzina, lai rastos dūmi, kuri, tiekot klāt drēbēm, tās gan enerģētiski attīra, gan dezinficē.

Pēc visām šīm darbībām ieteicams istabā izdedzināt sveci, lai attīrītu māju no negatīvās enerģijas. Dziedniece gan norāda, ka jāseko līdzi, lai svece „neiet melnā dūmā” un sliktā enerģija nepaliktu telpā.

Lietotai apakšveļai un apaviem- nē
Tomēr ir lietas, ko dziedniece neiesaka vispār iegādāties second-hand veikalos. Proti, apakšveļu un apavus.

I.Dāboliņa ir šokēta, ka lietoto preču veikalos ir iespējams iegādāties krūšturus, biksītes, peldkostīmus un korsetes. Viņa mudina tos neiegādāties, jo, ja sievietei, kura ir atdevusi savu krūšturi ir bijis krūšu audzējs, tad šis apģērba gabals sev līdzi „nesot” šīs slimības enerģiju.

 Savukārt, iegādājoties lietotu apavus, esot liels risks iegūt sēnīšu infekcijas.

Dalīties.

11 komentārs

 1. Muļķības, – ūdens nespēj enerģiju transformēt…diemžēl…lai kā arī necenstos..<br>Enerģijas vienīgais transformātors – uguns…, tā kā varam mēģināt atbrīvoties dažādām metodēm no iepriekšējās enerģijas, tāpat bez panākumiem.

 2. Piekrītu Illa un ne vienreiz vien to dzirdējusi esmu. Un galu galā – kāda atšķirība apakšveļa vai virsveļa, tāpat viss bijis visciešākā saskarē ar slima cilvēka enerģiju..(:

 3. Es gan esmu dzirdējusi, ka ūdens spēj uzsūkt enerģiju un ja mēs šo ūdeni pēc tam aizlaižam prom, tad enerģija ir atbrīvota…

 4. Ilze Līkuma on

  Visu ir iespējams attīrīt daudz vienkāršākā veidā, ja mēs pieņemam, ka viss ir enerģija, arī lietas mums apkārt, tad tajā mirklī kad mēs iegādājamies kādu no lietām, mēs to automātiski padaram pa savu izpausto enerģiju, tapēc arī iesaku izmēģināt pasu vienkāršāko un manuprāt efektīvāko no veidiem, ko izmantoju arī es- kad vēlos attīrit lietas. Paņemiet tās rokās un pie sevis koncentrēti izsakiet šo domu:"Visaugstākais Kosmiskais Radītāj, mans patiesais Augstākais Es, eņģeļi, lūdzu palīdziet man, izņemiet svešo enerģiju un programmas no šīm lietām, tā vietā piepildot ar tādu enerģiju kāda ir harmoniska tieši man. Paldies" aptuveni 20 min laikā enerģija lietam jau ir attirijusies.<br>Lai veicās 🙂

 5. jautrīte on

  vispār reti ko pērku hendos-bet izmazgāju Arielā-vējā izžāvēju.Par apaviem-sēni var dabūt arī laikojot jaunus apavus-zeķe,ko liek uzvilkt vai jau ir kājās-neaizsargā no sēnes

 6. Par apaviem teiktais ir tiras mulkibas,jau nezin cik gadus staigaju sekoda apavos. Atnes majas,panen samerce lupatinas etika esence izslauki apavu iekspusi un atstaj lai stav 24 st. Viss.<br> Taiso pedikiru salona seniti dabuju divas reizes,tapec cinos ka nu protu pati ,lai kajas butu smukas.

 7. Es sev virsū nevaru uzvilkt lietotu apakšveļu vai gultas veļu…sorryy…<br>Bet vislabākie pirkumi second hand veikalos man bijuši tieši apavi/ Fantastiskas Gabor ādas kurpes pa 1ls un pie tam vēl jaunas un pilnīgi jauni ādas zābaki, kuru cena i-netā sākot no 200usd, mocim…

 8. Domām liels spēks. Ja domā, ka šādos veikalos var iegūt sliktu enerģiju, tad nevajag uz tiem iet….

 9. esmu bioenerģētiķe on

  pilnīgs sviests-pēc mazgāšanas pazūd viss….ūdens ir unikāls līdzekls, kas aizskalo visu…..esmu visu pārbaudījusi …būtu labāk satraukušies kādus dranķus ēdat un cik sliktu ūdeni dzerat ….drēbes ir absulūti neitrālas pēc mazgāšANAS….

Atstāt Ziņu