Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Jaunāks vīrietis…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveikas meitenes, sievietes 🙂

tā nu ir sagadījies, ka man ir iepaticies vīrietis, kas ir sti-i-i-ipri jaunāks par mani. Viņam 24, man 37. Man ir 2 bērni no iepriekšējās laulības un šis vīrietis labi satiek ar viņiem. Sākotnēji negribēju nekādas saistības, bet, kā jau zinām, liktenis mēdz izspēlēt dažādus jokus ar mums.
Gribētos dzirdēt kādu jauku stāstu “ar labām beigām”, ja kādai ir ko teikt. Pamācības pareizi dzīvot gan pataupiet kādam citam :)) Zinu, ka nepavisam neizklausās prātīgi, bet ko lai dara? Varbūt viņš ir mans īstais un vienīgais? Bet varbūt man ir pusmūža krīze un vienkārši gribas kādam azotē. Esmu apjukusi.

Dalīties.

18 komentārs

 1. Ulme, ja Tev ir labi ar šo jauno cilvēku, kamdēļ sev to liegt??? Un dzīvē taču nekas nenotiek tāpat vien:)

 2. Galvenais,lai jūsu starpā būtu SIEVIETES-VīRIEšA attiecības un mīlestība!Visādi varianti-varbūt viņam pietrūkst mammas,bet tev forši liekas,ka visi trīs bērniņi savā starpā labi satiek.Ir lasīti tādi stāsti ar laimīgām beigām,tikai es zinu pretējus.Bet nevienam nav liegts mēģināt!

 3. Sievietes Pasaule on

  Lailas komentārs no SievietesPasaules draugu lapas (www.draugiem.lv/sievietespasaule):<br>"Mans viirs ir jaunaaks par mani 9 gadus, kopaa esam 16 gadus, esam laimiigi un mums ir chetri beerni, manai labaakai draudzenei viirs ir 11 gadus jaunaaks, vinji kopaa ir 9 gadus, ir laimiigi un audzina savu miiljo deeleenu, mana vedeejmaate ir preceejusies jau 25 gadus un vinjas viirs arii ir jaunaaks par vinju 9 gadus, taa kaa laimiigu beigu ir daudz u taas jau vel nav beigas……. veiksmi, bet galvenais laimi un miilestiibu"

 4. Šķiet, ka stāsts par mani 🙂 Mēs arī iepazināmies pirms 7 gadiem tieši šādā vecumā , un arī 2 bērni man jau bija. Tagad ir vēl 2 🙂

 5. Piekrītu Lili: galvenais,nokontrolē sevi, vai nemeklē viņā vēl vienu auklējamo bērnu! Ja jūti viņu kā vīrieti, nevis kā tādu, kam izrādīt savas mātes jūtas, tad vecumam nav nozīmes: pazīstu vairākas, kuras ilgi dzīvo kopā ar jaunākiem vīriešiem un pašas tāpēc jūtas jaunākas! Lai izdodas! <br>

 6. Dzivo sim mirklim un izbaudi, vienigi paturi prata, ka visticamak uz visu muzu nebus, bet vai maz vajag? Izbaudi un nedoma par ritdienu:)

 7. Man bija 40 viņam 28.Draudzenes smīkņāja.Esam kopā jau 15 gadus. Mani abi bērni jau lieli.Līdz šim par šķiršanos neesam domājuši.Izskatos un jūtos labāk par vienaudzēm. Gzīvojam ar cilvēku nevis ar vecumu.Vienīgā blakne_ nepatīk vienaudži vīrieši, liekas baigie večuki.

 8. piekrītu,ka gadiem nav nozīmes,galvenais mīliet viens otru un viss būs labi,lai izdodas,….un ja kas,arī es par savu vīrieti esmu 9 gadus vecāka….

 9. Sveika, man pirms 7 gadiem bija 38 un dēls-10 gadi vecs. Viņam – 26. Es arī negribēju nekādas saistības, vēl vairāk, es vispār kategoriski nesatikos ar vīriešiem, kuri par mani jaunāki ( pat nedaudz).<br>Šobrīd – esam kopā jau 6 gadus, mums ir meita – 4 gadi, kopīgi iegādāts īpašums un kopīgs bizness. Man ir labi, viņam arī. Ar iepriekšējo vīru bijām vienaudži, bet jutos ar viņu ka lielu bērnu, tagad – esmu sieviete un man blakus ir vīrietis. 37 gados sievietei nav nekāda krīze. Sieviete tikai sāk sevi novērtēt. <br>Gadiem nav nekādas nozīmes – tikai savstarpējai saskaņai.

 10. Tādu vīriešu ir diezgan daudz,kam patīk vecākas sievietes….nu vismaz man ir nācies satikt. Varbūt es vienkārši izskatos stipri jaunāka par saviem gadiem!

 11. Man nebūs stāsta ar "Happy end", bet padomu varu dot: priecājies mīļā! Nelauzi galvu par tālo nākotni, bet izbaudi šo skaisto laiku. Es tam neļāvos, un pēc tam (un vēl aizvien) to nožēloju. Labāk būtu izbaudījusi, nekā tagad ar skumjām atcerēties, ka palaidi garām iespēju būt laimīgai.

 12. Kizimuze-piektdiene on

  Man ir 65 gadi, tiko pensija, bet tā kā esmu daktere vēl pastrādāju un manam vīrietim 53.gadi.No pāgājuša gada augusta nelikos mierā, te no biedrības ekeskursijas, aizkavējas te uz bērēm jābrauc nu nezinu ko mājās teica, bet ja viņs nebūtu vieglas un labas dzīves tīkotājs pie manis tad neskrietu..grūti manam raušukam.<br>Tikāmies ar visādi. Ja vīrietis grib tad atrod veidu nu jau tā gadiem, gandrīz jau pazuda no manis, bet gada sākumā atrāpoja un lūdza lai ņemu pie sevis,,,esot izlēmis,un rausītis atgriezies pie mammītes:)Rausītim tagad labi…nu beigas labas.. ēd no rokas:)

Atstāt Ziņu