Vārda dienu svin: Strauja, Gudrīte

Ir tik daudz iespēju! Ķer tās!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vai esi saticis kādu, kas teicis, ka trūkst iespēju? Saki viņam,ka viņš vienkārši tās vēl neredz!
Vai esi saticis kādu, kurš soļo ar nokārtu degunu? Saki viņam, lai paceļ galvu augstāk un paskatās sev apkārt!

Dzīve ir pārsteigumiem un iespējām pilna un liekas tagad vēl vairāk kā jebkad!

Viens spontāns lēmums, viens mirklis spēj mainīt visu! Šīs izmaiņas spēj padarīt tevi tik laimīgu un ievest tādā eiforijā!

Viens trīs minūšu lēmums, vakardien, noved pie nerimstoša smaida arī šodien! Galvu plosa dotās iespējas un plāni par attīstības pilno nākotni!

Jau tagad smaidu, jo saprotu, ka tuvojās kārtīs izliktais veiksmīgais pavasaris! Es nemaz nešaubījos, bet tagad, kad tas viss ir tik tuvu, liekas neticami skaisti!

Ir jāatver acis un jāspēj saskatīt pozitīvais, ir jāsaskata iespējas un ir jābeidz baidīties! Ir jābeidz domāt par neveiksmi un jānorobežojas no domām par negācijām! Lai tas viss paliek!

Vai spējat iedomāties, cik liels pozitīvo domu spēks plūdīs augšā, kad visi saņemsimies pozitīvām domām? Tas būs pozitīvās enerģijas sprādziens! Un pietiks visiem, pietiks ik vienam!

Noņemiet pelēkās brilles un iedvesmojieties rozā pavasarim! Ķeriet iespējas un nododieties laimei, ko dzīve spēj sniegt!

p.s
Kāds teiks, atkal nekā konkrēta… ziniet, tas laikam ir apzināti, jo eiforija katram jāķer tur, kur tā atrodas. Es nevēlos novirzīt nepareizā virzienā, es nevēlos ietekmēt pareizo trīs minūšu lēmuma brīdi!

Kas mani iedzinis šajā eiforijā? kas liek smaidīt pretī pavasarim? kas mani padara tik bezgala laimīgu?

Jau drīz! Jau pavisam drīz!

Jūsu pozitīvi spārnotā Eva!

Dalīties.

Atstāt Ziņu