Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Ir laiks dzimtas turpināšanai!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Katras sievietes dzīvē pienāk brīdis, kad ir jāpieņem lēmums – palikt stāvoklī vai – nē? Es šeit nerunāju par gadījumiem, kad veselības problēmu vai kādu citu, dziļi personisku iesmelu dēļ, sieviete nolemj pielikt šim jautājumam treknu NĒ punktu.

Šis būs stāsts „iz dzīves” par mani.

Arī manā dzīvē pienāca TAS brīdis, kad bija jāpieņem šis svarīgais lēmums. Līdz šim es biju tikai pasīvā vērotāja no malas, skatījos, kā man visapkārt draudzenes un paziņas kļūst par māmiņām, kā mainās sarunas, prioritates utt. Skatījos un pukstēju, ka , redz, visi visapkārt vij ģimenes ligzdiņas, bet es tā arī palieku uz rezervistu soliņa. Esmu jau tajā vecumā, kad uz mani vecaki un draugi skatās ar TO, „vai tad nav tā kā laiks domāt par pēcnācējiem”, skatienu.

Un tad vienā dienā, atgriežoties no kārtējā komandējuma, es paziņoju vīram ka „ IR LAIKS” pielikt punktu aktīvajam darbam un pieversties kādam svētīgam darbam – dzimtas turpināšanai. Tā kā mans vīrs tam bija gatavs jau sen, sākām LIELO DARBU.

Ir pagājis kāds laiciņš, un varu paziņot: esmu devītajā mēnesī. Mēs gaidām pasaulē ierodamies brašu puiku, kurš jau tagad izrāda savu raskturiņu. Lai šis gaidīšanas fināls būtu interesants man pašai, lai būtu, kur atskatīties pēc gada un secināt, kā mums (man) ir gājis, kas jauks ir noticis, lai būtu ko puišelim pastāstīt, kad man tiks uzdots kāds jautājums, es nolēmu rakstīt šo realitātes blogu jeb dienasgrāmatu – sauciet to, kā gribiet. Varbūt kādai no jums tas palīdzēs atbildēt uz neatbildētiem jautājumiem, varbūt būs vienkārši kā neliels atslodzes brīdis. Viss būs, tā teikt, šeit un tagad.

 

Ņemot vērā, ka šis ir mans pirmais ieraksts, iepazīsimies!
Mani sauc Inga un šis būs stāsts par manu lielo ceļojumu, par tā Grand Finale no vienas puses un par pilnīgi jauna ceļa sākumu manā dzīvē. Ja vēlaties, iekārtojieties ērtāk un sekojiet man. Esmu pārliecināta, ka būs interesanti, jo šajā ceļā būšu pirmo reizi un humors mani nepamet pat tad, kad liekas – viss, vairs nevaru! 🙂

Dalīties.

Atstāt Ziņu