Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Ielīgo vasaru veselām kājām!

Pinterest LinkedIn Tumblr +


Dr.Mauriņa vēnu klīnikā īpašas cenas vēnu lāzeroperācijām.

Īpašs cenu piedāvājums lāzeroperācijām no „Dr.Mauriņa Vēnu Klīnikas”!

Uzzinot, ka vēnu lāzeroperācijas Dr. Mauriņa Vēnu klīnikā ar visizdevīgākajiem noteikumiem tiks pie­dāvātas tieši vasaras mēnešos, pirmajā brīdī gri­bas jautāt – kādēļ tā? Vai tad vasara nav uzskatāma par vēnu lāzeroperācijām nepiemērotu gadalaiku?

Lai iedrošinātu un rosinātu pacientus operēt vē­nas tieši vasaras mēnešos, jūnijā šīs operācijas būs pieejamas ar -20% atlaidi,” stāsta klīnikas vadītājs, ķirurgs flebologs Uldis Mauriņš.

__________ 

Jūnija piedāvājums!

Vēnu lāzeroperācija vienai kājai ar tumescences anestēziju:
parasti 700 EUR, cena ar 20% atlaidi – 560 EUR.

Vēnu lāzeroperācija abām kājām ar tumescences anestēziju:
parasti 850 Eur, cena ar 20% atlaidi 680 EUR.

Vairāk par jūnija akciju lasi http://www.venucentrs.lv/jaunumi/ieligo-janus-ar-veselam-kajam

__________ 

„Sabiedrība jau ir informēta, ka mūsu klīnikā ieviests jauns, uz zinātnisko pētījumu rezultā­tiem balstīts vēnu ārstēšanas koncepts. Operācijās izmantojam starptautiski atzītās vācu firmas Biolitec lāzersistēmas ar visjaunākās paaudzes dubulta­jiem lāzervadiem, kas ļauj slēgt stumbra vēnu minimāli traumatiskā un nesā­pīgā veidā; ārstēšana ilgst vidēji 15 minūtes, tā ir labi panesama, pacients uz­turas klīnikā aptuveni stundu un pēc tam var atgriezties pie savām ikdienas aktivitātēm, bet nākamajā dienā iet uz darbu vai, ja vēlas, doties uz pludmali,” saka U.Mauriņš. 

Šogad atlaides tiek piedāvātas visiem Latvijas pensionāriem un „Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas” privilēģiju kartes īpašniekiem.

Pieteikties šai kartei ir pavisam vienkārši un pilnībā bez maksas, apmeklējot www.venucentrs.lv.

Jāatgādina, ka vēl maija mēnesī „Vēnu pavasara 2015” akcijas ietvaros vēnu duplekssonogrāfija un flebologa konsultācija ir ar -15% atlaidi, pilnā cena 40,- EUR, cena ar atlaidi 34,- EUR.


– Cik liels ir to pacientu īpatsvars, kuri vēršas pie jums ar sūdzībām par kāju iz­skatu, pirms vēl attīstās nopietnās vēnu veselības problēmās?
Apmēram 50 procentiem no mūsu pacientiem rūp tieši kāju skaistums un gribētos, lai tādu būtu vēl vairāk. Cilvēku, kurš pats nevēlas šajā procesā iesaistīties, reizēm ir diezgan grūti ārstēt. Piemē­ram, gadās, ka, ieguldot ļoti lielas pūles, sekmīgi esam ārstējuši smagu, ielaistu trofisku čūlu. Pacients saņem tālākos ie­teikumus, kā dzīvot un uzturēt savu kāju, bet pēc zināma laika viņš atgriežas – čūla atkal atjaunojusies, jo cil­vēks nevienu ieteikumu nav ievērojis. Ir ļoti skumji, ja pacients nenovērtē sa­sniegto rezultātu un nedara neko, lai to noturētu.

– Ko no tā iegūst pacients?
Kad mēs veicam šo ārstēšanu vairā­kos posmos, tad to varam izdarīt ma­zāk traumatiski. Liela daļa pacientu pie mums vēršas tāpēc, ka viņiem nepatīk, kā izskatās kāja kādās konkrētās vietās. Senos laikos, kad nebija tādu diagnos­tikas iespēju kā šodien, dakteri tie­šām ārstēja un operēja to, kas bija redzams uz ādas, un rezultāti nebija tik labi. Šajā gadījumā mēs ārstējam cēloni, kuru esam diagnosticējuši ar duplekssonogrāfijas metodi, un pēc  tam redzamās vēnu slimības izpaus­mes samazinās tik tālu, ka 80% pacientu atzīst – tās vairs netraucē. Līdz ar to mums nevajag lieki traumēt kājas audus.

– Kādas mēdz būt biežākās sekas, ja audi tikuši traumēti?
Piemēram, šonedēļ veicu vēnu lāze­roperācijas abām kājām kādai pacientei, kura bija ieradusies no Maskavas. Viņu nodarbināja jautājums, kas man sākumā bija nesaprotams: vai pēc jūsu ārstēšanas mainās kājas forma? Paciente bija novē­rojusi, ka daudziem paziņām pēc vēnu operācijas ir izmainījušies kāju apveidi. Ja traumatiski tiek operēti vēnu atzarojumi, tad tiek bojāti arī audi ap vēnu, šinī ga­dījumā tie ir limfvadi. Tas notiek katram otrajam pacientam, kuram vēnas operētas ar klasisko ķirurģisko metodi. Rezultātā attīstās limfātiska tūska. Ļoti smagos gadījumos tas manāms jau ļoti drīz, bet parasti pēc operācijas paiet 3–5 gadi, līdz pacients sāk sūdzēties par pēdu un apakšstilbu tūsku. Reizēm viņš to nemaz nesaista ar senāk veikto operāciju. Nereti mēs, iz­meklējot šādus pacientus, konstatējam, ka ar vēnām viss ir kārtībā, bet limfātiskā problēma ir nopietna.

 

Tātad, neatlieciet vēnu diagnostiku un ārstēšanu!


Rīga, Kokneses prospekts 18a
Tālr.  67374747, 67374744
www.venucentrs.lv

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu