Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

9 komentāru

  1. Man šķiet, ka hemoroīdi ir visiem. Nu, tīri anatomiski. Arī man pēdējā laikā ir problēma- asiņaini izdalījumi rīta tualetes laikā. Un process kļuvis sāpīgs.. Palasījos internetā<br>http://special.delfi.lv/skaists_un_vesels/delikata-problema-hemoroidi.d?id=42743476 (un vakar tieši delfos bija raksts par aptauju par hemoroīdiem, ka cilvēki pārāk paļaujas, ka šādas lietas atrisināsies pašas no sevis..)<br>nu neko, jāsaņem dūša un jādodas pie ārsta (to novēlu gan sev, gan Tev!)

  2. būtībā hemoroidi ir paplašinātas vēnas taisnās zarnas apvidū.Ārstēšana pie proktologa-operatīva

  3. pirmām kārtām ļoti silti iesaku sākt dzert CaMg(Nutrilite produkts), kas nostiprinās asinsvadu un zarnu sieniņas un iespējams problēma pazudīs, bet ja ir izvirzījušies uz āru bumbulīši, vēl vajag arī Hepagel smērīti(ļoti laba), problēma pazuda kā nebijusi

  4. Hemoroīdu simptomi – iekšējie hemoroīdi nesāpīgi, izpaužās ar rektālu asiņošanu. Būs svaigu asiņu piejaukums fēcēm. Ārējie izpaužas ar sāpīgu vēdera izeju, anālās atveres sāpēm un niezi. <br><br>Tos var izraisīt sēdošs dzīvesveids, smagumu celšana, grūtniecība, ilgstoši aizcietējumi. <br>Novērs aizcietējumu rašanos, ja tāda problēma pastāv. Daudzas sievietes atzīst, ka hemoroīdi ir pārgājuši paši no sevis,kad sāka pildīt Kēgela vingrinājumus. Tos pildot, notiek starpenes masāža, uzlabojas asinsrite, stiprinās zarnu sieniņa. http://www.maminuklubs.lv/sieviesu-klubs/intima-vingrosana-kegela-vingrojumi-113431/ Te ir mans raksts, par to, kā pildīt vingrinājumus starpenes muskulatūrai. <br><br>Kā arī kusties pēc iespējas vairāk, bet necel smagumus un neaizraujies ar preses vingrojumiem.

  5. Gribu pajautāt Viesei un ko darīt, ja ir asiņošana un sāpes un ārsta izrakstītie medikamenti nelīdzēja, cik ilgi var būt tāda asiņošana? Un ko darīt, ja man ir tāds darbs, ka jāceļ smagumi un nav izvēles(negribu palikt bez iztikas līdzekļiem).

Atstāt Ziņu