Vārda dienu svin: Strauja, Gudrīte

Gribu ātrāk tikt vaļā no iesnām!!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveiki! Lūdzu lūdzu, iesakiet kaut ko! Deguns tek un tek un tek un tek…Jau norīvēts sarkans un sāpīgs 🙁 Vairs nevaru paciest! Viena paziņa ieteica elpot kumelīšu tējas tvaikus, otra teica, ka paliks tikai sliktāk un lai tā nedaru! Bet ko lai es daru?!

Dalīties.

14 komentārs

 1. neko,lieto deguna pilienus un smērē degunu no ārpuses ar mīkstinošu kremu.Man jau otro nedēļu iesnas,kaut kad taču tām jābeidzas…

 2. Man nesen arii vienu dienu saapeeja kakls,naakamajaa kakls vairs nesaapeeja-saakaas klepus un sausmoniigas iesnas.Nekaadas zaales nelietoju,tikai sildiiju kaajas katru vakaru,vilku vilnas zekes kaajaas uz nakti un uz kruutiim liku sinepju plaaksterus….viss,peec 3 dienaam ne minjas no iesnaam un klepus :))<br><br>Zinu,ka var elpot variitu kartupelju tvaikus. :)<br><br>Lai veicas!!!

 3. Olga Riekstiņa on

  Kārtīgi izsautēt kāju pēdas karstā ūdenī, var pievienot klāt sinepes, tur esot milzum daudz svarīgu nervu punktu. Tad uzreiz ļoti siltas zeķes, lai efekts saglabājas + lielu krūzi karstas tējas un ātri zem deķa… Uz nakti labi iedzert vienu Coldrin tableti ( tur uz kastītes tāds vecis ar sakanu degunu) – tad naktī deguns būs vaļā – tūska pāries un līdz ar to nesaelposies aukstu gaisu ar muti, savādāk iedzīvosies vēl kakla problēmās. <br>A vispār , kaut kur lasīju, ka IESNAS – tā ir vienīgā lieta par kuru līdz šim nav zināms no kā tā rodās un kāpēc pazūd!Goda vārds, es ko tādu lasīju!<br>

 4. Deguna pilienus tieši nevajag lietot, jo tad iesnas būs uz pusi ilgāk! sākotnējais efekts būs – deguns vaļā, bet pēc kāda laika atkal būs ciet! <br>Vispār kaut kad nesen tieši lasīju, ka zinātnieki ir atklājuši no kā veidojas iesnas! Un bija teikts, ka tuvākā vai tālākā nākotnē tās tiks izskaustas!<br>Piekrītu Olgai, ka vislabākā metode ir kāju mērcēšana karstā sinepju ūdenī!

 5. Alise,kura puņķainā on

  Paldies meitenes par ieteikumiem! Jāziņo gan, ka joprojām mocos ar iesnām, deguns nu vairs netek, bet nu ir ciet un paelpot nevar 🙁 Kājas sildu katru vakaru sinepjūdenī, dzeru tējas, pilienus gan nelietoju, neatzīstu tos… vienvārdsakot, šī nedēļa ir īsts vāks! laikam tiešām iesnas ir tā slimība, ko nevar izārstēt, vien jāizslimo tās 7 dienas un miers

 6. Man ļoti palīdzēja deguna pilieni Olint, laikam viņus sauc. Kā iepilināju, tā beidzot sāku elpot ar degunu!

 7. Eh, žēl ka par vēlu, bet varbūt noderēs citām reizēm.<br>Tiklīdz esi apaukstējies (ja neesi sirdsslimnieks), tā izkarsē kājas! Kaut vairākas reizes dienā.<br>Ielej bļodā karstu ūdeni(tādu, ka var kājas iemērkt)un lēnām karsē nākošo krūzi ar ūdeni. Kad jūt, ka kājas jau apradušas ar iepriekšējo karstumu vai ūdens padzisis, lej klāt nākošo devu. Pēc desmit minūšu darbošanās, būs jau gana. Tad siltas zeķes kājā! Jākļūst labāk. <br>Saviem bērniem (kad ir apslimuši), karsēju kājas ne tikai vakarā, bet pat naktī, lai atvieglotu atklepošanu vai elpošanu, ko nomāc iesnas.

 8. Pargriez kiploka daivinu uz pusem un ieliec naasiis, kodiis nenormaali, bet peec divaam dienaam maksimums iesnas vairaak nebuus.

 9. Aizlikts deguns – tas ir aizvainojums (padomā vai tu uz kādu cilvēku neturi šausmīgu aizvainojumu. Tikko mēs sākam sevi žēlot un dusmojamies uz kādu ir klāt iesnas – piefiksējiet…..

 10. Vai tik tev nav alerģiskās iesnas? Man bērns tagad ar tām cīnās, jo viņam ir alergija no pavasara ziedputeksņiem – alkšniem un bērziem? Vai tev acis neasaro? Mēs lietojam Flixsonase – pēc pāris dienām viss trakums ir pāri. tad vienreiz dienā iepūš un viss. Nekādu problēmu. Mums vēl kādu laiku jāpalieto – kamēr bērzi nozied. Bet iesnu vairs nav. tā kā šitais līdzeklis riktīgi palīdz.

Atstāt Ziņu