Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Galīgā nesaprašanā.

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveikas dāmas . Vēršos šeit ar padomu no jums . Varbūt ir kāda kurai ir bijis līdzīgi ? Tātad ar bijuso draugu esam šķīrušies  jau vairāk kā mēnesi . Pa dienām un vakaros viņš pavada laiku ar draugiem un citām sievietēm taču tiklīdz pulkstens tuvojas 23:00 uzreiz raksta un zvana man lai aizeju . Jūtas man pret viņu ir joprojām un protams kā muļķīte vienmēr aizskrienu . Iemesli tam lai aizeju ir dažādi, piemēram kad bija slims lūdza lai aiznesu zāles un kad aizgāju gribēja lai guļu blakus un sasildu . Brīžiem vienkārši palūdz lai aizeju jo viņam mājas esot auksts (auksts tur galīgi nav) . Galu galā vienmēr kad aizeju viņš vēlas lai palieku pie viņa  pa nakti . Sekss mums ir ļoti reti , pārsvarā viņš mani apskauj, noskūpsta un aizmiegam . Tikai nesaprotu kāpēc pa dienu viņš tiekas ar citam , bet vakarā viņam vienmēr ir vajadzīga mana klātbūtne . Vai vēl kādai tā ir bijis? Kā man to saprast ? Un kā tas ir beidzies,  ja kādai tā ir bijis ?

Dalīties.

4 komentāru

  1. Nu šis jau izklausās pēc tādas kā ūdeņu pārbaudīšanas un turēšanas pavadiņā. Sak, diez vai viņai vēl ir kādas jūtas pret mani! <br>Vienkārši neej un viss!

  2. mīlulīt – pirmkārt viņam ir mātes sindroms (par seksu runājot, ar māti taču neguļ :)) ) , Vīrietim ir jārūpējas par sievieti, nevis otrādi. otrkārt, viņš apčurā teritoriju – ķipa, pats negrib, bet citam ar nebūs. neveselīgas attiecības, tu sevi pazemo..

  3. Izklausās,ka cilvēkam ir ļoti vientuļi. BEt vai Tu esi gatava būt viņa vientulības ielāps līdz viņš atradīs ko citu? Pajautā sev- ko Tu gribi?

  4. Ja sevi cieni, tad dod saprast, ka viņam jāstāv pie tavām durvīm ar puķēm – tas ir viens, bet… katram gājējam ir jāļauj iet, jo tik un tā aizies…. tāpēc met mieru un netērē savu dārgo laiku!!!

Atstāt Ziņu