Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Esi sveicināta Sievietes Pasaulē!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ir sākušies Ziemassvētki! Nopietni, tie ir jau klāt! Gan mums, gan Tev sākot ar šo nedēļu sācies brīnumainu pārvērtību laiks.
Veselu gadu tikāmies, sarunājāmies un dalījāmies piedzīvotajā portālā patti.lv. Pa šo laiku mūsu kļuvis tik daudz, ka sapratām – mums nepieciešamas jaunas mājas. Daudz plašākas un atvērtākas. Lai katra no mums te justos kā savās mājās – kā savā pasaulē. Un šobrīd – gada priecīgāko un sirsnīgāko svētku gaidās – ir laiks izsaiņot tieši Tev domāto dāvanu! SievietesPasaule.lv. Tā ir dāvana, kuras radīšanā esi piedalījusies arī Tu pati – ar ieteikumiem, arī kritiku, ar atsaucību un uzticību, ar izrādīto interesi un jautājumiem.

Bet pats jaukākais, ka pārsteigumi vēl nebeigsies – kā smaržīgas piparkūkas no krāsns ik dienu celsim laukā arvien jaunas iespējas un sadaļas. Mīkla jau gatava, arī formiņas izspiestas un pat koši, saldi glazūras raksti sazīmēti – vēl tikai jāieliek krāsnī, un visas varēsim mieloties ar „Radošo darbnīcu”, „Fitnesa Video”, „Make-up video”, „Elzas Modes kaleidoskopu”, rubrikām „Dzīvo zaļi”, „Atpūta”, “Receptes” un vēl un vēl… Ir tik daudz jauku ideju, kas radušās tieši pateicoties visām jums, mīļās! Paldies, ka daļiņu no savas pasaules ienesāt portālā!

Īpašs paldies Annijai un mazajam Dāvidam, Evai, Airai, Anitai, Olgai, Netai, Edītei, Lienei, Ketijai, Aleksandrai, Inesei, Elzai, Kasparam, Aigaram, Ervīnam, Jānim, Armandam, Raitim un visām un visiem, kas palīdzēja!

Taču paldies teikšana vēl nenozīmē, ka darbs ir pabeigts. Nē, viss ir tikai sācies – esam mēģinājušas šeit cītīgi apkopot jūsu idejas un vēlmes, taču lai tā pilnvērtīgi kļūtu par Tavu pasauli, arī Tev ir daļa darbiņa jāpadara.

Iesaki, ko tu vēlētos šeit redzēt un lasīt!

Kas no tā, kas jau ir radīts Tev patīk? Varbūt kaut ko tomēr vajadzētu mainīt?

Dod ziņu, ja esi pamanījusi kādu kļūdu vai nesmukumu, ko vajadzētu novērst!

Nāc talkā ar padomiem un idejām!

Raksti, vaicā un dalies!

Mūsu pasta kastīte – sp@sievietespasaule.lv

 

Mēs dzīvojam tādā pasaulē, kādu pašas sev esam radījušas – tajā pasaulē, kurā elpojam, domājam, vēlamies, skumstam un priecājamies.

Veidosim savu pasauli kopā, un tieši tādu, kurā nevienas aizvadītās dienas nebūtu žēl!

 

Priecīgu brīnumu gaidīšanas laiku vēlot,

abas Līgas –

Līga Rozentāle un Līga Ozoliņa

Dalīties.

Atstāt Ziņu