Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Enerģija vairojas.Vērtējam dabiskos uztura bagātinātājus Floradix

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ogurums, enerģijas izsīkums, stress, pazemināta imunitāte… šo cēloņsakarību ķēdi varētu turpināt un kādā brīdī atkal sākt no jauna. Taču realitāte ir tā, ka reti kuru no mums nepiemeklē viena vai vairākas no šīm sūdzībām. Arī mūsu lasītājām, kuras vai kuru ģimenes locekļi piedalījās Floradix dabisko uztura bagātinātāju testā.

Lai arī uztura bagātinātāja testēšana ir subjektīva un ļoti atkarīga no katra cilvēka individuālajām īptanībām, lasītāju testa rezultāti tomēr ļauj spriest par to, ka šie līdzekļi neizraisa alerģiskas reakcijas, lielākajā daļā gadījumu mazina nogurumu un vairo enerģiju un fizisko labsajūtu. Par visu vairāk lasiet atsauksmēs:

Floradix šķidrais uztura bagātinātājs ar dzelzi

Līgas vērtējums:
Ļoti priecājos, kad ieguvu izmēģināt dzelzs sīrupu, par kuru jau biju dzirdējusi labas atsauksmes no draudzenēm, kas to lietoja grūtniecības laikā. Pati biju mēģinājusi grūtniecības laikā citas firmas sīrupu, tomēr milzīgus uzlabojumus manās dzelzs rezervēs un hemoglobīna līmenī toreiz tas neradīja, un nācās pārslēgties uz dzelzs kapsulām, tāpēc par šiem dzelzs sīrupiem sāku šaubīties.
Domāju, ka vislabāk jau būtu, ja testējot Floradix būtu uztaisījusi asins analīzes pirms tam un pēc tam, diemžēl nesanāca, tādēļ mans vērtējums būs vien tāds, ko varu noteikt pašsajūtas līmenī.
Sāksim ar to, ka man Floradix ļoti patīk tā dabiskā izcelsme, īpaši bagātīgie augu ekstrakti un augļu sulu koncentrāti, ko tas satur. Liels pluss,ka tas satur ne tikai dzelzi, bet arī svarīgākos B grupas vitamīnus un C vitamīnu (C vitamīns arī palīdz dzelzim labāk uzsūkties!).
Domāju reti kuram sanāk ar ikdienas uzturu uzņemt šādu vērtīgo vielu un vitamīnu kokteili, ko satur šis Floradix sīrups. Mēs ģimenē cenšamies piedomāt pie sava uztura, lai tas saturētu daudz dārzeņus, augļus, sēklas, ēdam sezonālos produktus. Tomēr ar uzturu vien laikam ir grūti uzņemt nepieciešamo dzelzs daudzumu, tad ir nopietni jārēķina un jāskatās līdzi, ko un kad ēdam, jo vieni produkti nomāc otru iedarbību un otrādāk. Tādēļ pilnīgi piekrītu,ka šādu dabiskas izcelsmes uztura bagātinātāju ik pa laikam jāpalieto visai ģimenei.
Floradix pa šļuciņai iedzeram katru vakaru mēs visi, arī meita. Un viņai garšo! Tas ir liels pluss, jo  viņa no mums visiem ir visvairāk izlepusi attiecībā uz gaļu un to ēd ļoti reti. Pati dzēru divreiz dienā, kā noteikts instrukcijā (bērniem vienreiz dienā). Kāds efekts? Teikšu godīgi – pudele jau tukša, un pirksim paši vēl, lai sagatavotu kārtīgi organismu rudenim un ziemai. Pašsajūtas līmenī šķiet,ka dzelzs līmenis man ir uzlabojies, jo nav tik bāls paskats uz mani (ādas krāsa sārtāka) un arī spēka un enerģijas ir vairāk. Paldies par iespēju iepazīties ar šo lielisko produktu!

Par produktu:
Šis uztura bagātinātājs satur viegli absorbējamu dzelzi rauga ekstrakta veidā. Tas satur arī B vitamīnus, tostarp, tiamīnu, riboflavīnu, piridoksīnu un B12 vitamīnu. Floradix palīdz uzturēt dzelzs līmeni organismā. Tas satur uzturvielas, kas nepieciešamas augšanai un fiziskās formas un veselības nodrošināšanai. Floradix ir īpaši piemērots sievietēm (tostarp grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti), vīriešiem, augošiem bērniem un cilvēkiem, kam uzturā trūkst dabīgā dzelzs un vitamīnu. Floradix ir piemērots veģetāriešiem.

Floradix Floravital

Līgas vērtējums:
Vairāku gadu garumā biju novērojusi sakarību – tiklīdz sāku lietot jebkādus vitamīnus/uztura bagātinātājus, tā saslimstu. Nospļāvos un neko nelietoju, jo jutos vīlusies: sāku kaut ko lietot profilaktiski, lai nostiprinātu veselību, uzlabotu pašsajūtu, bet pretī saņemu slimību. Tomēr izlasot šo piedāvājumu, nolēmu pamēģināt. Un jāsaka, ka šoreiz situācija bija gluži pretēja. Kad uzzināju, ka esmu ieguvusi iespēju testēt Floradix Floravital uztura bagātinātāju, biju apslimusi. Sāku lietot līdzekli vēl brīdī, kad bija paaugstināta temperatūra, milzīgas iesnas un kakla sāpes. Tas, ko konstatēju, ja parasti pēc slimošanas (nav vairs temperatūras, mazinās iesnas, klepus) kādas 2-3 dienas bija jūtams sagurums, tad šoreiz nekā tāda nebija, jutos moža un enerģiska. Ir mazinājies arī, tā saucamais, pēcpusdienas nogurums, kad ir grūti nostrādāt pēdējās darba dienas stundas, jo vienkārši spiež pie zemes. Ņemot vērā, ka neko citu kardināli savā dzīvē neesmu mainījusi, attiecinu to uz šo līdzekli. 

Par produktu:
Tas satur organisko dzelzi (II) no dzelzs glikonāta, kam ir augstāka uzsūkšanās spēja, un B2, B6, B12 un C vitamīnus, kas palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Dzelzs (kopā ar B6 un B12 vitamīniem) veicina normālu sarkano asinsķermenīšu veidošanos un dzelzs veicina arī normālu hemoglobīna veidošanos. Turklāt  C vitamīns uzlabo dzelzs absorbciju.
Floravital ir viegli uzņemt, jo, pateicoties īpaši atlasītajiem augiem un augļu sulu koncentrātiem, tam ir patīkama garša. Tā kā uzturvielas Floravital sastāva jau ir šķidrā formā, tās uzsūcas gremošanas sistēmā daudz ātrāk nekā ar tabletēm. Floravital sastāvā nav alkohola, konservantu, krāsvielu vai garšas pastiprinātāju. Sastāvā nav laktozes, nesatur glutēnu un raugus.
Floravital ir īpaši piemērots sievietēm (tostarp grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti), vīriešiem, bērniem, pusaudžiem, senioriem, cilvēkiem atveseļošanās periodā, veģetāriešiem, vegāniem un visiem, kam ir aktīvs dzīvesveids.

Floradix Magnesium

Elīnas vērtējums:
Es lietoju Floradix Magnesium un gribēju pateikt paldies par šo iespēju, jo esmu ļoti apmierināta. Lai arī parasti es neatbalstu lieku ķīmisko vitamīnu dzeršanu, jo man pašai no tiem nereti ir alerģijas un es arī  neticu īsti tiem labumiem, ko tie sola, tomēr Floradix mani uzrunāja pirmkārt jau dēļ sava sastāva, kas izklausījās gana dabīgs, otrkārt-dēļ tā ka gaidu mazuli un mani patiešām mocīja liels nogurums un miega problēmas vienlaicīgi.
Mani mazliet biedēja, kā tas garšos, jo likās šķidru vielu būs grūtāk iedzert nekā tabletes, bet bažas bij liekas, jo garša tiešām ir ļoti pat baudāma. Alerģija ar nebij, kas man ir īpaši  svarīgi.
Grūti ir izšķirt cik daudz no Floradixa un cik no citiem apstākļiem atkarīgs, bet jāatzīst, ka ar miegu man tiešām problēmu vairs nav. Ja pirms tam naktīs mocījos ar bezmiegu, līdz ar to jutos pārgurusi jau pamostoties, tad šobrīd viss ir nostabilizējies- naktīs guļu un dienās jūtos lieliski.  Pirms šī testa biju noslimojusies vairākkārt ar saaukstēšanām, kas visdrīzāk ir dēļ pazeminātās imunitātes sakarā ar grūtniecību, bet nu pagaidām ar jau vairākas nedēļas turos, par spīti tam ka darbā lielākā daļa kolēģu izbauda rudens baciļu sekas. Arī grūtnieču analīzes uzrādās labas, nekas netrūkst un nav arī par daudz.
Es esmu ļoti apmierināta un esmu jau šo produktu ieteikusi savos grūtnieču forumos, kā labu esam 🙂 Tāpēc vēlreiz liels paldies par iespēju šo produktu notestēt.

Par produktu:
Tas satur medu, vairāku augļu sulu koncentrātus un atlasītu augu ekstraktus, kas veicina magnija uzsūkšanos organismā. Produkts ir ērti lietojams un labi garšo. Floradix Magnesium ir piemērots sportistiem, jo magnija daudzums organismā samazinās tieši pēc sporta nodarbībām. Daudz magnija nepieciešams arī jauniešiem, grūtniecēm un mātēm, kas baro bērnu ar krūti. Noder stresa mazināšanai, uzlabo miega kvalitāti. Magnijs veicina kalcija uzkrāšanos kaulos, tādejādi stiprinot tos. Magnijs atslābina muskuļus, palīdz pret nakts krampjiem.
Floradix Magnesium palīdzēs ātri atjaunot zaudētās magnija rezerves, stiprinās sirds un citu muskuļu darbību, mazinās stresu un uzlabos pašsajūtu.

Floradix Salundynam

Lienes vērtējums:
Pieteicos izmēģināt Floradix Saludynam. Jāatzīstas, šis uztura bagātinātājs manī izraisīja pozitīvu atkarību. To bija viegli lietot. Esmu no tiem cilvēkiem, kas nevar “iziet” visu kursu, kas ir nepieciešams veselības uzlabošanai, bet biju patīkami pārsteigta, ka katru rītu roka pati sniedzās ledusskapī pēc ikrīta 20 ml. Garša bija pārsteidzoši laba, salda. Nedaudz atgādināja multiaugļu biezsulu, kas patiesībā tā arī ir. Liels pluss ir tas, ka Saludynam nesatur alkoholu, konservantus, krāsvielas un ir BIO produkts, kas ražots Vācijā.
Es noteikti iegādāšos arī ctus Floradix produktus un kā pirmo no plašā klāsta esmu noskatījusi  Floradix Epresat, lai stiprinātu imunitāti un vairotu enerģiju.

Par produktu:
Salundynam sastāvā esošais kalcijs, magnijs, D vitamīns un cinks palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. D vitamins, turklāt, veicina arī normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos un izmantošanu organismā, kā arī palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs.
Tā kā šīs uzturvielas Saludynam sastāvā jau ir izšķīdinātā veidā, tās gremošanas sistēmā uzsūcas ātrāk, salīdzinot ar tabletēm.
Saludynam ir patīkama garša, pateicoties rūpīgi atlasītiem augu un augļu sulu ekstraktiem. Tā sastāvā nav alkohola, konservantu, krāsvielu un mākslīgu aromatizētāju. Tas nesatur glutēnu (lipekli), laktozi un ir piemērots veģetāriešiem.
Saludynam ir piemērots visiem, īpaši sievietēm, pusaudžiem, senioriem, sportistiem, kā arī visiem, kuriem pietrūkst kāda no augstākminētajām uzturvielām. To var lietot arī grūtnieces un mātes, kuras baro bērnu ar krūti.

Floradix Epresat

Daces vērtējums:
Paldies esmu apmierinata ar laimestu. Izmaiņas ir jutamas: vairs nav jūtams tāds nogurumus un arī galva tik ļoti nereibst. Arī uztura bagātinātājs garšas ziņā ir labs. Lai arī Floradix lietošanas laikā noķēru vīrusu, domāju, ka pirkšu to vēl gan sev, gan bērnam. 

Par produktu:
Tas ir garšīgs uztura bagātinātājs, kura sastāvā esošie vitamīni A, B1, B2, B6, C un D veicina normālu imūnsistēmas darbību. Vitamīns B dažādās kombinācijās ar C vitamīnu palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, samazina nogurumu un nespēku un veicina normālas psiholoģiskās funkcijas.
Floradix Epresat iedarbība ir ātrāka, jo gremošanas sistēma šķidrumu uzņem daudz vieglāk un ātrāk, salīdzinot ar tabletēm.
Epresat sastāvā ir īpaši atlasīti augi un augļu sulu koncentrāti, kas nodrošina patīkamu garšu. Tā sastāvā nav alkohola, konservantu, krāsvielu vai mākslīgu aromatizētāju. Sastāvā nav laktozes, un tas ir piemērots veģetāriešiem.

Floradix Kindervital multivitamīni bērniem

Natālijas vērtējums:
Pieteicos lietot Floradix Kindervital multivitamīni bērniem. Produktu testēja mans 1,5 gadus jaunais dēliņš pēc tam, kad pārliecinājos, ka sastāvā nav kaitīgo vielu, ka garša un smarža ir patīkama.
Produkta aprakstā norādīts, ka “šis uztura bagātinātājs veicina normālu garīgo un fizisko attīstību un stiprina kaulu un zobu attīstību, novērš D vitamīna trūkumu, mazina nogurumu, veicina koncentrēšanās un uztveres spējas, kā arī uzlabo apetīti”. Tā kā pirms produkta lietošanas nebija nekādu sūdzību saistībā ar augstākminēto, tad dēliņam tas bija vairāk kā uztura bagātinātājs.
Smarža un garša bija patīkama, tuva dabiskai multiaugļu sulai. Konsistence arī atgādināja sulu ar biezumiem. Dēliņam (arī man) ļoti garšoja! Priecēja arī tas, ka ta snebija mākslīgi sacukurots.
Šādam bērna vecumam dienas deva paredzēta pa tējkarotei 2 x dienā. Pārsvarā lietojām pa 1 tējkarotei dienā.
Produkta lietošanas laikā bērniņš saaukstējās, tāpēc neuzskatu, ka šie papildu vitamīni būtu kaut kā uzlabojuši viņa imunitāti. Tam būtu nepieciešams vairāki mēneši. Attiecībā uz enerģijas pieplūdumu – bērniņs jau tā ir ļoti aktīvs, tāpēc hiperaktivitāti nenovēroju. Attiecībā uz apetītes uzlabošanos – apetīte nezulabojās – bija tāda, kā iepriekš.
Paldies par iespēju testēt produktu, bet dodu tomēr priešroku svaigu dārzeņu un augļu lietošanai bērna uzturā.

Par produktu:
Tas papildina uzturu ar bērna attīstībai svarīgiem vitamīniem. Produkta sastāvā ir A, D, E, C, B1, B2, B3, B6, B12 vitamīni, kalcijs un augļu sulu koncentrātu un augu ekstraktu maisījums. Augļu sulu koncentrāti ir veidoti no vīnogām, āboliem, aprikozēm, ananāsiem, pasifloras un citrona. Augu ekstrakti ir iegūti no burkāniem, anīsa, koriandra, nātru lapām, kresēm, spinātiem un kumelītes.
Tas ir piemērots lietošanai bērniem, sākot no 6 mēnešu vecuma, ievērojot vecuma posmam atbilstošās dienas devas.
Šis uztura bagātinātājs veicina normālu garīgo un fizisko attīstību un stiprina kaulu un zobu attīstību, novērš D vitamīna trūkumu, mazina nogurumu, veicina koncentrēšanās un uztveres spējas, kā arī uzlabo apetīti

 

Floradix uztura bagātinātāji iegādājami visās labākajās Latvijas aptiekās un www.internetaptieka.lv

! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu! 

Dalīties.

Atstāt Ziņu