Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

dzirdu basi. atkal. vai veerts mekleet paliidziibu pie psihiatra?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

lieta taada,
gadu atpakalj saaku fantazeet savaa praataa ,ka esmu neaarsteejami slima, maz laika, un liidziigs murgs! biju uz to briidi attieciibaas 6 gadus, no kuriem 2 jau dziivojaam kopaa( uzzinot,ka taas bija manas fantaazijas vins vienkaarsi nosauca mani par slimu un pameta, lai gan vienmeer domaaju,ka taadu cilveeku noveeleetu katram,apbriinoju vinju un vina miilestiibu! tacu luuk…
saaku dzirdeet balsi, taaa atkaartoja,ka es neesmu nekam vajadziiga, ka no manis nav jeegas un plus es esmu slima, no manis nekas nesanaaks, visiem buus labaak, lai atbriivoju sevi un visus no tik slikta cilveeka!! sarijos tabletes…
mani ievietoja psihiaatriskajaa slimniicaa, 2 meenesus aarsteejos, teicu dien dienaa,ka loti nozeeloju un man kluust labaak,lai aatraak tiktu maajaas,lai gan taa nebija..
diagnooze bija psihotiskaa depresija..
izgaaju…
atradu darbu,atsaaku maaciibas augstskolaa, jauni draugi, jauna vide, sports, jaunas intereses,neizsakams atbalsts no gimenes un satriecoss cilveeks blakus.
atbraucu maajaas, nesaju6i satiku savu miilestiibu taa saucamo)) viena tikshanaas,otra…bija tik patiikami,kaa agraak..un kad pajautaaju vai veel ir juutas ,kaut nedaudz… atbilde bija -sen nav un nekad vairs nebuus! a seks jaaa,seksu var ,kamer vins neatradiis meiteni,taa…pakaveet vinam laiku)))
nu un visss…man atkal viss tieshi tas pats. taa balss…apgalvo to pashu.. es neesmu ciiniitaajs, zuud speeks… ((
baidos ,ka griezoties pie psihiatra ,atkal nonaaksu …jaa(

Dalīties.

4 komentāru

  1. Neprāto par to, kā būtu, ja būtu, un dodies pie speciālista! Ja tu zini, ka simptomātika iepriekš bija identiska, kāpēc tu domā, ka šoreiz būs citādāk? Pat, ja būs jādodas ārstēties, ar kaut ko ir jāsāk. Paralēli palasi kaut vai Siņeļņikovu, Heiju u.c.

  2. Tās balsis izklausās pēc ļoti lieliem mazvērtības kompleksiem, kurus vieglāk ir risināt vai nerisināt sarijoties tabletes. Manuprāt vispirms ir jāiet pie kāda laba psihologa un jānoskaidro vai tās ir tiešām balsis vai nenormālas bailes uz zems pašvērtējums. Ar attiecībām, kur puisis grib pakavēt laiku, bet tu viņu sauc par mīlestību, maigām būtnēm var ātri nākt "sliktas domas"

  3. Vajag apmeklēt psihoterapeitu, bija smaga depresija, gāju pusotru gadu, katru otro nedēļu, ļoti palīdzēja. Lai kā gribas noliegt, viss nāk no bērnības, to atrisināt var tikai kopā ar psihoterapeitu, domas pašas sakārtojas pamazām. Bet, vajag labu psihoterapeitu, ar ko veidojas labs kontakts. Ja vajag, varu ieteikt savējo. Tā kā viņa manā pilsētā vairs nepieņem, žēl, šad tad kāda saruna derētu. Viņa pieņem Rīgas centrā.

Atstāt Ziņu