Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Dvēseles kliedziens

Pinterest LinkedIn Tumblr +

      Itkā gribas kadam izraudāties uz pleca, itkā negribas. Man šobrīd ir sajūta, ka esmu sagrauta, ka dvēsele kliedz.
      Esmu sev apsolījusi un arī iekšēji ir sajūta,ka šis gads būs savādāks,jo vēlos izanalizēt sevi un saprast,kas es īsti esmu. Šobrīd gan esmu mājās sēdētāja un 100 % mamma, bet es vēlos ko mainīt. Man ir tik daudz kas jālabo un jāizvērtē, lai viss būtu labi, lai es būtu apmierinata pati ar sevi un saviem tuvākajiem spētu sniegt visu labāko.
       Tikai mani nepamet sajūta, ka apkārt daudzi nesaprot. Un ka visā šajā esmu viena. Bet var jau būt , ka tam tā ir jābūt, lai no malas neiejaucas citi “augstāki spēki” ( citu viedokļi par tēmu, kādai man jābūt). Man jau šķiet,ka līdz šīm par daudz jau esmu pakļāvusies citu domām.
        Apzinos,ka darbs būs ilgs un smags, ka viss nenotiks vienā dienā, bet ir tik sāpīgi, kad tu jūti pārmaiņas, kaut tikai nelielas, bet atrodas kāds, kas ar vienu teikumu tevi atsviež atpakaļ un tu atkal jūties kā mazs nobijies kaķēns,kas izdarījis kaut ko nepareizi. Pēc tam pārņem bailes atkal sākt no jauna, bet tu saproti, ka tā urpināt nevar un ir jāsaņem sevi rokās. Un es zinu, ka es varu!!!! Pa lēnam, pa solītim!

 

Dalīties.

4 komentāru

  1. Lasu jau vairākkārtīgi…nezinu, ko pateikt….Un vai vispār kaut kas ir jāsaka? Kad būsi apmierināta ar sevi,viss arī mainīsies, kā vēlies…Un nevis priekš kāda cita vai citiem, bet jāmainās vienīgi priekš sevis, lai pašai būtu labi…<br>Nu kaut kā tā…

  2. ''Tikai mani nepamet sajūta, ka apkārt daudzi nesaprot. Un ka visā šajā esmu viena''Ja tādā garā turpināsi-tā arī būs.Cilvēku nevar saprast,ja viņš neizrunājas par savām problēmām vai arī runā ''mīklās''.''itkā gribas,itkā negribas''drīzāk liecina par depresiju un vajadzīga psihoterapeita palīdzība.<br>Iepriecina pēdējais teikums-''es varu''!Tāpēc pie tā arī turies un viss tev būs labi!

Atstāt Ziņu