Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Dombrovskis raksta arī par atņemtajām pensijām?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Palasot ziņas un komentārus pēdējās dienās, jūtams ka cilvēki ar lielu neapmierinātību uztvēruši mūsu valsts premjerministra iekāpšanu rakstniecības lauciņā. Viņš, redz, kopā ar kompanjonu strādājis pie grāmatas “Kā Latvija no krīzes izgājusi?”.

Jā, mēs tikmēr domājām, kā izdzīvot, kā nomaksāt nodokļus, kā nopirkt zāles un izskolot mazbērnus, kā atdot kredītu vai dabūt darbu. Patiesībā jau mēs par to domājam vēl joprojām, taču izrādās valsts iziet no krīzes, sākot no valsts vīriem. Kad vajadzēja Latviju pa īstam izvest no ekonomiskās recesijas, Dombrovskis domāja par grāmatu, tādēļ nerodas jautājumi, kādēļ esam tur, kur esam.

Lai arī bieži esam palikuši malā un paklusējuši, samierinoties ar notiekošo, šoreiz nebūs tā reize.

Mūs – pensionārus – Dombrovskis jau ne reizi vien ir apmānījis un necienījis, tādēļ iesim paust savu viedokli viņam klātienē. Esmu dzirdējusi, ka uz grāmatas prezentāciju plāno ierasties arī studenti un citu grupu pārstāvji, tādēļ, manuprāt, arī pensionāriem jābūt pietiekoši aktīviem. Lai valstsvīri neiedomājas, ka viņu rīcību visi atbalsta, ka viņi var nestrādāt, tikai ārkārtas gadījumā atņemt pensijas, apgriez pabalstus, iekasēt nodokļus. Lai pēc tam atkal varētu nodoties bohēmai un rakstīt par to gudrās grāmatās.

Tiekamies 27. maijā 12:00 Rīgas Ekonomikas augstskolā.

Dalīties.

2 komentāru

  1. Gunta Leona on

    JaninaO, tikāties un gan jau ko sadomājāt? Es laikam esmu akla un to iziešanu no ek-kās krīzes vēl neesmu pamanījusi. Varbūt to aklumu man uzsūtījšas arī runas par briesmīgo demogrāfisko situāciju, homoseksualitāti… Nu jau tam pievienojusies arī aktivizijusies un plaši reklamētā KNAB darbība. Mālē tik acis, kas tur ko uztraukties par demogrāfiju, lai laiž homoseksuālistus pie lietas, tie tiks ar to galā.<br> Rakstīšana ir darbs. darbs, kas aizņem laiku. Tāpēc jau tautai jāapmierinās ar – valdība par to domā; valdība domā to darīt…

  2. Nu paši tak tādu vadību ievēlējāt! Ko tad tagad ņaudiet! Lūdzu, Jums būs iespēja septembrī visu uzbūvēt no jauna, un saeimā neielaist nevienu veco dīkdieni un nahļebņiku! Viss jūsu rokās! Bet nedodu ne pieci, ka visi nahaļavšķiki, atkal jums sasolīs debessmannā, un DAUŅI letiņi savēlēs visus vecos atpakaļ!!!!

Atstāt Ziņu