Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Dod citiem un gūsti pats

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skaists, burvīgs rīts… Tāds miers un klusums.. Ir laiks padomāt. padomāt par to, kas jau izdarīts un kas plānojās darīt. Izdarīts daudz, bet jādara vēl vairāk un tomēr… Vai mēs šajā vāveres riteņa skrējienā nepazaudējam spēju dot?

Teiksiet, ka, dzīvojam tādā laikā, kad pašiem maz, kur nu vēl citam? Muļķības! Dot mēs varam ne tikai materiālās vērtības!

Dot mēs varam ar labiem darbiem, ar izpalīdzēšanu, ar padomu vai smaidu. Dot mēs varam šodien, rīt un parīt. Kāda tam jēga?

Katrs labais darbs tiek atdarīts ar labu darbu, tātad mēs gūstam. Mēs gūstam gandarījumu par paveikto, mēs gūstam prieku par to, ka esam devuši prieku citam. Mēs gūstam pateicību, kas kādreiz tiks atdarīta. Tuvojas skaistais Ziemassvētku laiks, laiks kad dot un dāvināt, laiks, kad darīt labus darbus, laiks kad iepriecināt un laiks, kad gūt!

Dod citiem un gūsti sev! Labie darbi vienmēr tiks atdarīti!

Paskaties sev apkārt vai nav kāds, kam tieši tagad nepieciešama tava palīdzība vai atbalsts? Ja tā – sniedz to! Ja tieši šobrīd Tev nav neviena kam sniegt atbalstu, bet, ja ir vēlēšanās kādam palīdzēt, tad palīdzi mazajai Katei: http://www.noslepums.lv/index.php/2009/11/5822/

Lai visiem jauka svētku noskaņa!

Eva

Dalīties.

Atstāt Ziņu