Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Dieta-cilvekiem ar pazeminatu svara massu.

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lielakoties dietu padomi ir domati cilvekiem ar lieko svaru,bet pastav ari tada problema-svara trukums.Cilveks var est visu ko kaaro sirds,tacu pats ir tievs kaa skalins.Mani skar tiesi si problema.Ledusskapis luzt aiz parpilnibas,edu visu ko sirds karo no rita,pusdienas ,vakarinas un pat nakti,tacu ar garumu 1,62cm nesveru pat 50 kg.Vai tas ir stress,jo esmu diezgan emocionala butne,vai vielmaina izgajusi no ierindas lietojot daudz stipru antibiotiku?Cerams,ka atradisies kads,kas var sniegt ja ne padomu,tad ieteikumu-ko darit.

Dalīties.

2 komentāru

  1. Mīli sevi tādu, ka esi!<br>Ar mani ir līdzīga situācija, mūžam tievā meitene… kādreiz tik ļoti gribēju būt normāla svarā, bet ar laiku jaus saproti, ka nav vērts gruzīt sevi un tiekties pēc kaut kāda iedomāta ideala….vienkārši mīli sevi un savu dzīvi!

  2. Pieredzējusī on

    Sveiki. Pilnīgi saprotu Tavas bažas, ir mans ieteikums.Ēd sabalansētu barību , ne visu pēc kārtas. No rīta ēd kas patīk tik neaizmirsti noskaidrot vai olbaltums ar šiem produktiem tiek uzņemts pilnvērtīgi. Ēd bieži un mazās porcijās. Lieto daudz šķidruma. Brokastis nesteidzīgi un labi paēd un dzer sulas vai lieto vitamīnus. Ja lieto antibiotikas ieteiktu rudenī dzert ķirbju sulu arī kokteiļu veidā var dzert. Ūdens tās ir labs lietot visas dienas garumā . Uz tavu svaru pietiek divi litri ūdens neieskaitot kafijas, piena, sulas, zupas tie visi ir ēdieni.Nu tā. Man pa;sai ir svara problēmas un varu padalīties. Arī ārējai videi ir liela nozīme un protams mazas sporta aktivitātes, staipīšanās, joga, ritenis, skriešana sāk ar mazumiņu. Tas prasa lielu apņemšanos, pacietību un darbu. Rezultāts būs pēc labi padarīta darba. Arī garīgi būt sabalansētai miesā un dvēselē. lai izdodas un kāds padomus būs noderīgs jūsu situācijā, jo maz informācijas par to, kāda iemesla vadīta dzerat antibiotikas.

Atstāt Ziņu