Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

8 komentāru

  1. Annija Goldberga on

    viesis x…. mjā…<br>kas par bulšitu, aizliegts nav nevienā valstī, un nekāda zombēšana tā nav. amerikā mācījos, ļoti labas metodes kā tikt galā ar problēmām. cilvēki baidās no visa, ko nepazīst. nav nekādas atkarības vai piesaistes klubam, ja vien pati negribi, neviens nespiež. Vienkārši apgūsti metodes, kā atbrīvoties no pagātnes "rēgiem" pat tādās situācijās kā izvarošana un tml, kas traucē pilnvērtīgi dzīvot dzīvi vai veidot atteicības. par latvijas organizāciju nezinu par cilvēkiem, kādi viņi ir, bet domāju, ka tādi paši draudzīgi kā amerikā. tur pat mav nekāda hipnoze pielietota vai kas tml, ar ko varētu tevi ieprogrammēt.

  2. Nu nezinu. Esmu tur piestaigājusi apmēram pusgadu. Zombēšana tā noteikti nav, ja vien tev ir savas domas un savi uzskati. Ja nav – jā, tur parāda kā izpildot vienkāršas darbības vari risināt savas problēmas. man prsoniski likās, ka "zemajām pierītēm" tas ir ļoti ok., bet ka vēlies kaut ko vairāk, tad tas nav piemērots tev. Pamatprincips – "dari tā… un tā…. un tad tev būs tas… un tas…".

  3. Apmeklējot dianetikas nodarbības, beidzot esmu ieguvusi atbildes uz daudziem jautājumiem, kuri man nebija skaidri pēc visu The Secret un tml. literatūras un filmu studēšanas.

Atstāt Ziņu