Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Daudz laimes mūsu 5.dzimšanas dienā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Decembra sākums mums SievietesPasaulē ir īpašs laiks – dzīvojam Ziemassvētku gaidās un atzīmējam SievietesPasaules dzimšanas dienu. Tieši pirms pieciem gadiem tapa un dzima šis portāls.

To, ko jums katrai nozīmē SievietesPasaule, kāpēc te iegriežaties, ko jums vislabāk patīk portālā lasīt, vislabāk varat pastāstīt jūs pašas. Tā kā – uz priekšu! Ar prieku uzklausīsim jūsu vērtējumus un vēlējumus.

Lai arī lieliski zinām, ka skaitļi ir tikai skaitļi, tomēr padalīsimies ar dažiem. Iedomājaties vien, ka pirms pieciem gadiem portālu dienas laikā apskatīja vien pārsimt lasītāju, bet šobrīd tie ir vidēji trīs tūkstoši lasītāju dienā un šobrīd, kad lasi šīs rindas, virtuāli tev līdzās ir vēl vismaz 30-40 citu lasītāju. Pavisam piecu gadu laikā SievietesPasaulē ir paviesojušies vairāk kā 4,5 miljoni lasītāju (iedomājaties – katrs Latvijas iedzīvotājs vismaz divas reizes ir apmeklējis SievietesPasauli :)) un kopumā ir pāršķirstītas vairāk kā 14 miljoni lapu (rakstu).

Un jūs mums esat tik dažādas, sākot no padsmitgadniecēm, beidzot ar aktīvām kundzēm savos 70 un 80 gados. Un arī tas ir forši, jo parāda, ka ne jau vecums ir tas, kas vieno sievietes, bet gan līdzīgās intereses, vērtības, iespēja apmainīties ar pieredzi un viedokļiem un mācīties vienai no otras.

Mums ir patiess prieks, ka gadiem ejot ir izdevies saglabāt to portāla lasīšanas kultūru, kad pat karstākajās diskusijās spējam būt tolerantas viena pret otru un negācijas protam atstāt kur citur.

Lai mums arī turpmāk izdodas tāpat un vēl labāk!

                                                               

Dalīties.

Atstāt Ziņu