Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Daudz laimes JŪSU 5.dzimšanas dienā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vislabākie vēlējumi Sievietes Pasaulei nozīmīgajā jubilejā! 5 – tas jau ir vērā ņemams skaitlis! Skolas rīko salidojumus, darba vietās piešķir apbalvojumus, bet mazs bērns sāk par cilvēku palikt 🙂

Izlasot, ka jums ir jau 5, pirmā reakcija bija – wow! es SP lasu jau piecus gadus! Jo tik tiešām vēl tīri labi atceros, kā mainījāties no iepriekšējā veidola un toreiz ar kolēģi darbā vēl spriedām, kas jaunajāl lapā patīk labāk un kas sliktāk. Tas liekas tik sen un nesen vienlaicīgi.
Bet galvenais, ko vēlējos pateikti ir – PALDIES! Paldies, ka esat radījušas Sievietes Pasauli, kas mani personīgi vienmēr ir spējusi ļoti uzrunāt. Pat neticami, ka interneta portāls spēj dot tik daudz vērtīgu lietu, cik daudz ir devusi SP. Jorpojām spēju dot draudzenēm labus padomus no jūsu rīkotajos semināros gūtajām atziņām. Tāpat tik daudz jaunu lietu uzzinātas, lasot tieši šeit. Jūs tiešām esat kā sievietes pasaule – mainīga, krāšņa un krāsaina, interesanta un dažāda. Tāpēc novēlu, lai gadiem ilgi vēl pietiek idejas, lai nepazaudētu šo jūsu vienreizējo Sievietes Pasaules šarmu!

Dalīties.

Atstāt Ziņu