Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Darba apvienošana ar mammas pienākumiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lai arī mammas un mājsaimnieces pienākumi ir arī nopietns darbs, kas prasa enerģiju un īpašas prasmes, tomēr katrai sievietei pienāk brīdis, kad papildus bērnu un vīra čubināšanai, viņas vēlas atkal darīt darbu, ar kuru var nopelnīt savu naudu un pilnveidot savas profesionālās prasmes. Taču atrast labu darbu, ko var apvienot ar mazuļa audzināšanu un atrašanos mājās nemaz nav tik viegli. Ja vēlamies jauku darbu, ko var apvienot ar mammas un sievas lomu, tam piemēroti var būt dažādi darbi, kurus var veikt no mājām. Daudzām sievietēm bērna audzināšanas laiks ir kā labs iegansts uzsākt radošas aktivitātes – adīt, šūt, veidot rokdarbus, kā arī rakstīt, piedalīties diskusijās un izpausties citos mākslas veidos. Taču atrast nodarbi, ar ko aizpildīt brīvo laiku, taču atrast ko tādu, ar ko var arī nopelnīt, nebūt nav tik viegli.

Ja mēs izpētām daudzos sludinājumu servisus, sākot no visiem ierastā ss un līdz pat pavisam mazām saitēm, tad varam atrast virkni padomu, kā atrast darbu, taču ir maz reālu piedāvājumu darbam no mājām. Meklējot vakances darbam no mājām, piemēram, ja http://wage.lv/ meklētājā, kas apvieno visus sludinājumu servisu datus, ierakstām atslēgas vārdus “darbs no mājām”, visbiežāk varam atrast vien neticamus piedāvājumus ar iespējām nopelnīt tūkstošus ar klikšķināšanu uz reklāmām vai mūžīgie aicinājumi meitenēm kļūt par web kameru modelēm, bet, ja gribas strādāt intelektuālu, labu un atmaksātu darbu, tad iespējas paveras tikai dažas.

Ja paveicies un esi apdāvināts ar kādu māksliniecisku talantu, tad var sākt kaut ko šūt, līmēt, rotāt un, kas zina, varbūt pat ar to nopelnīt, ja tev izdodas izveidot ko vairāk par jauku dāvanu tuviniekiem vai rotājumu istabai. Ja padodas rakstīt un sacerēt stāstus, tad iespējams rakstīt tematisku blogu, iegūt tam bariņu sekotāju un sākt pelnīt ar reklāmu palīdzību, vai rakstīt dažādus rakstus žurnāliem un portāliem. Šīs gan ir tikai dažas no idejām, bet lielā mērā, ja esi sieviete, kas vēlas strādāt no mājām, tad iespējas diez vai atradīsi kādā no sludinājumu servisiem, bet tikai ar iniciatīvu, radošu domāšanu vai kontaktiem. Lai arī varētu šķist, ka arī uzņēmumiem darbinieki, kas strādā no mājām, varētu būt izdevīgi un ērti, publiskajā telpā, nez kāpēc, šīs vakances parādās reti. 

Bet papildus bonuss, ko paver vēlme strādāt no mājām, ir tas, ka, ja vien valodu zināšanas tev to atļauj, tu vari strādāt jebkuras valsts uzņēmuma labā. Kā neatkarīgs darbinieks vari piedāvāt savu palīdzību pat uzņēmumiem Amerikā vai Austrālijā, tādējādi, ja vēlies strādāt no mājām, visticamāk jaskatās daudz plašāk par vietējiem sludinājumu servisiem.  

Dalīties.

Atstāt Ziņu