Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Ceļā uz slaidāku dzīvi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveikas!
Meklējot noklīdušo motivāciju, nonācu līdz domai par blogu – dienasgrāmatu, kas man palīdzētu sakārtot domas un atrast ceļu pretī veselīgākai un saulainākai dzīvei. Esmu mamma diviem bērniem – teju 1 un 4 gadus veciem. Ikdiena ir aktīva un darbiem pilna, jūtu, ka rūpēs un gādībā par citiem esmu sevi atstājusi nedaudz novārtā, arī mana sievišķība ir iesnaudusies, jo pamazām, palēnām esmu kļuvusi par īstu mammu, ar mammas rūpēm un domām – vispirms par bērniem un ģimeni, un tikai tad, ja paliek laiks, tad par sevi, bet laika jau nekad nav… Šajā pavasarī sapratu, ka tā nevēlos turpināt, un man ir jāmeklē iespēja atdzīvināt sievišķību sevī.

Pēdējās grūtniecības laikā pieņēmos par nepilniem 30kg. Liela daļa jau ir zudusi, bet vēlos atbrīvoties no pēdējiem liekajiem 10kg. Tad nu ar šīs dienasgrāmatas palīdzību uzsākšu cīņu šiem spītniekiem.

Mani parametri – augums 174cm, svars 72.2kg, vecums – 33 gadi. Centimetrus nomērīšu nedaudz vēlāk – esmu pazaudējusi metramēru.
Mērķis – 62-63kg un tvirtāks, stingrāks augums, labāka pašsajūta un zemāks holesterīns (izrādās, ka man tas ir uz robežas!!!)

Ko es darīšu lietas labā? Ar sportu un kustībām man iet tā nekas – cenšos 2x nedēļā izrauties uz trenažieru zāli un katru dienu doties pastaigās vai skrējienā. Tomēr apņemos to visu darīt regulārāk, nepaslinkot un doties skrējienā, kad vien tas ir iespējams. Mans lielākais klupšanas akmens ir ēdiens. Esmu ārkārtīgi liela saldummīle un negausīgs šokolādes ēdājs. Es vienkārši nevaru apstāties pie vienas konfektes. Ar šo būs lielākā cīņa.
Sievišķības modināšanai mēģināšu atrast laiku sievišķīgiem sīkumiem – beidzot tikt līdz frizierim, manikīram un varbūt pat uz kādu sejas kopšanas un lutināšanas procedūru. Ļoti gribētos atlicināt laiku un finansiālos resursus arī ķermeņa ādas kopšanai – tā pēc divām grūtniecībām un liela liekā svara diemžēl ir zaudējusi tvirtumu un elastību. Varbūt ir kādi ieteikumi, kas varētu līdzēt vislabāk?
Tātad, sakārtošu ēdienkarti, piestrādāšu pie fiziskajām aktivitātēm, atlicināšu laiku sievišķīgiem niekiem un ceru 3 mēnešu laikā tikt līdz savai labākajai formai, kāda man ir bijusi. Šeit ierakstīšos pēc iespējas un iedvesmas, bet vismaz reizi nedēļā.

Varbūt kāda vēlas pievienoties? Vēl ir laiks līdz peldsezonai! 🙂

Dalīties.

Atstāt Ziņu