Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

CEĻĀ UZ SLAIDĀKU DZĪVI 2

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nedēļa paskrējusi nemanot, un tikpat nemanot koki ir izplaucējuši lapas, zāle sazaļojusi, un, ziniet, skriet ir kļuvis tik patīkami – bauda acīm un degunam. Šis laiks man ir bijis veiksmīgs un ražīgs – ir gan labi pasportots, gan veselā saprāta robežās ēsts – t.i., bez saldumu kalna. Tas atspoguļojas arī uz svariem, organisms ir atvadījies no ūdens, ko bija piesaistījuši iepriekš ēstie saldumi – nu jau cipars sākas ar 6, t.i., nost ir 2.4kg.
Mani lieliski motivē fitbit pulkstenītis, kas saskaita manas dienas aktivitātes, rosina izkustēties ik stundu un atzinīgi uzmundrina par labi padarītu darbiņu. Kaloriju ziņā turos ap 1700 -1800 kcal, kas nav maz, bet tomēr kopā ar aktivitātēm kaloriju bilance ir negatīva, līdz ar to svars rūk. Šie pirmie kg nteikti nav tauki, bet gan ūdens, jūtu, ka tūska ir mazinājusies, puncis nedaudz savācies. Turpmāk tik strauji svars visticamāk nezudīs, bet preicāšos par katru gramu, kas iet mazumā.
Lai modinātu sievišķību, atsvaidzināju frizūru, biju pie pedikīra. Ticiet vai nē, bet sarkani nadziņi patiešām liek justies skaistākai. Arī dzīvesprieks, kas aprīlī bija kaut kur noklīdis, ir atgriezies, droši vien arī siltajam laikam un saulei ir savi nopelni. 
Nākamās nedēļas mērķis ir turpināt būt fiziskai aktīvai un kustīgai, veselīgi ēst, kā arī pamēģināt kādu ķermeņa kopšanas procedūru, kas palīdzētu manām problēmzonām kļūt stingrākām. Kā ir ar jums? Vai vasaras forma jau iegūta? 🙂

Dalīties.

3 komentāru

  1. Fit For The Summer on

    Es izmantoju telefona aplikāciju myfitnesspal. Jā, ēdienreizes plānoju un pati gatavoju, sasveru un savadu iekš aplikācijas. Tas arī mtivē neknakstīties starp ēdienreizēm.

Atstāt Ziņu