Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

5 komentāru

  1. Sakura White on

    Bio pārklājums ir jauns pakalpojums dabīgo nagu cienītājiem. Ar šo pārklājumu nagi izskatīsies veselīgi, spīdīgi un dabīgi. <br>Pārklājums nostiprina nagus un pasargā no kaitīgās sadzīves ķīmijas iedarbības. <br>Bio pārklājumu var veikt salonā Sakura White pie profesionāliem meistariem. Pārklājums ik pēc 2 nedēļām ir jāatjauno. <br>Veicot Bio pārklājumu vielaicīgi tiek veikts arī saudzējošs manikīrs. <br> <br>Bio pārklājumam ir vairākas priekšrocības: – nagi ar Bio pārklājumu ir stiprāki, izturīgāki, tie tā nelūzīs kā dabīgais nags; – Bio pārklājums aizsargā nagu no sadzīves ķīmijas ietekmes (bieži vien dabīgie nagi dažādu mazgāšanas vai tīrīšanas līdzekļu iedarbībā kļūst sausi un traulsi. Tas tādēļ, ka šo līdzekļu sastāvā ir aktīvas vielas, šķīdinātāji, kas nojauc eļļas un mitruma līdzsvaru dabīgajā nagā.) – uz nagiem ar Bio pārklājumu laka turēsies ilgāk kā uz dabīgā naga (līdz 2 nedēļām); – un visbeidzot estētiskais aspekts – nagi ar bio pārklājumu arī bez lakošanas izskatīsies spīdīgi, viegli rozīgi un akurāti. <br> <br>Bio pārklājuma sastāvā ir speciāli izstrādāta želeja Epsilon Natural Soft. Šai želejai ir mīksta ‘kaučukveidīga’ konsistence, kas pielāgojas dabīgajam nagam. Ja lakojam Bio pārklājumu, tad laka ir jāžāvē. Tiesa laka uz Bio pārklājuma nozūš ātrāk. Kā arī laka uz Bio pārklājuma turēsies ilgāk nekā uz dabīgā naga. Tas katram ir individuāli, lielākoties laka turēsies 1,5 – 2 nedēļas. Bet klientiem, kam dabīgie nagi ir ļoti elastīgi un mīksti vai ļoti aktīva saskare ar ūdeni, laka var turēties mazāk. Taču ir arī iespēja izveidot krāsainu pārklājumu, kas aizvietos lakas toni, tomēr mēs visbiežāk iesakam izvēlēties dabīgo toni, ko vienmēr var nolakot. <br> <br> <br>Bio pārklājuma cienītājiem arī jābūt saudzīgiem pret saviem nagiem un noteikti jāievēro sekojošas lietas: – Nagi nav instrumenti! Pat arī, ja tie ir stiprāki, tie ir jāsaudzē. – Aizmirsatm par vīlēm! Nagu garumu mājās nedrīkst vīlēt, tas var kaitēt Bio pārklājuma noturībai. – Tikai bez acetona nagu lakas noņēmējs! Ar šo lietu jābūt uzmanīgiem, bieži veikalos nopērkamo noņēmēju etiķetes ir mānīgas – rakstīts bez acetona, bet sastāvā tomēr ir neliels acetona sastāvs. – Kutikulas eļļa katru dienu! Ja vēlamies lai nags aug veselīgāks, kutikulas eļļa ir obligāts līdzeklis ikdienā.

  2. Lapsu medniece on

    Ehhh, man gan bija tik negatīva pieredze ar šo brīnumu, ka veselas trīs reizes (lai arī cik pozitīvi centos domāt) bija garastāvoklis sabojāts. Iespējams tāpēc, ka atbalstu dabīgos nagus un nekad nebiju likusi ne gēla, ne kādus citus liekos brīnumu uz nagiem. Man tie likās biezi, traucēja un nost ņemšana vispār bija gandrīz pielīdzināma nagu maukšanai.

  3. manikīristes pašas neiesaka šo Bio pārklājumu, jo nagi dzeltējot. un izmaksu ziņā esot dārgs pasākums!!!! un BIO visur tagad kabina klāt!!!

Atstāt Ziņu