Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Bauda, Kaifs. Sievišķība.

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Meitenes!

Manai sajūsmai nav gala…..emocijas plūst pārpārēm……es laikam biju pēdējā no “Slaidā vidukļa medniecēm”, kura apmeklēja brīnišķīgo iespēju apmeklēt SPA Debess procedūru. Nu tas tiešām bija kaut kas!
Esmu jau iepriekš baudījusi gan masāžas gan SPA procedūras gan šeit Latvijā, gan kaimiņu valstīs Lietuvā un Igaunijā.
Mūsējie ir paši labākie!

…un visu nosaka attieksme…
Pati biju jaukā noskaņojumā, un tas arī nav mazsvarīgi, bet Dzidra bija nepārspējama. Viņas roku veiklība, profesionālisms, noskaņojums un vērtīgie padomi mani vienkārši pacēla debesīs. Jau iepriekš biju informēta par dūņu labvēlīgo ietekmi….masāža pati par sevi jau ir burvīga procedūra….bet šis salikums…vienkārši Dievīgi….
Esmu šobrīd zaudējusi svaru- gandrīz 20 kg….aktīvi vingrojusi, pliķējusi ar medu….ēdu tiešām ļoti pareizi….vēl apmeklēju deju nodarbības, staigājos…un arī tas ir devis ievērojamus rezultātus.
Pastāstīju Dzidrai par saviem sasniegumiem, un saņēmu ļoti labu uzslavu par …tvirto dibenu….izklausās jau jocīgi…bet man tiešām patika novērtējums, tas nozīmē vienīgi to, ka ļoti daudz mēs, sievietes varam izdarīt pašas.
Otra lieta,  saņēmu konsultāciju par kādas citas vietas trennēšanu ar konkrētiem vingrojumiem….es aprīnoju cilvēkus, kuri spēj tiešām sirsnīgi, bez pamācībām pasniegt info, kura paceļ spārnos….
Liels paldies Sievietespasaule.lv un SPA Debess par šo brīnišķīgo, burvīgo iespēju…..Īpašs paldies Dzidrai un Lienei un pateicība par sagādāto pārsteigumu….

Dalīties.

2 komentāru

Atstāt Ziņu