Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

4 komentāru

  1. Mīļā,jūsu sāpe ir skaidra un saprotama-viena no daudzām!Bet tas kur jūs gribat meklēt glābiņu ir pilnīgs apsurds!!!Azartspēles jau tā ir nelabā pārziņā,tad kā var izglābt cilvēku ar kautkādiem burvjiem,dziedniekiem un magiem????Padomājiet,ko jūs rakstāt!Jums jāmeklē citi ceļi,kā glābt dēlu!Viens no tiem-jāmēģina viņu atsaukt atpakaļ uz LV,ko jūs varat pasākt no tik liela attāluma-neko-jūs pat nezinat-ko viņš tur īstenībā dara!<br>Otrs-lūdzaties par dēlu-mātes mīlestība un lūgšanas var darīt brīnumus!PASKATATIES ARĪ UZ SAVU DZĪVI-KĀPĒC tā ir noticis ar jūsu dēlu?Varbūt vēl var ko glābt!Zinu dažus vīriešus,kam ir šī postošā atkarība-viens gadījums ir pozitīvs,bet pārējie ir beigušies ļoti bēdīgi!Vēlu jums to pozitīvo,bet jūsu dēlam pašam jāapzinās sava problēma un jāgrib tikt no tās vaļā-jūs varat tikai palīdzēt!

  2. arī mamma on

    Tā tiešām ir milzīga problēma ģimenē,un pasarg Dievs, ja to dara kāds no ģimenes locekļiem.Bet ar to ir jācīnās, pretējā gadījumā Jūsu dēls grims vēl dziļāk, cenšaties viņam sniegt atbalstu, runājiet ar viņu kā rīkoties!

  3. Paldies par sapratni. Jā man kā mātei ir jārunā un māte būs tā, ka neatstums,sapratīs..,ja vien būs pareizie vārdi, jo morāle šeit neder, ticu, ka viss būs labi un Dievs palīdzēs.

Atstāt Ziņu