Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

Atvērts pirmais jogas preču veikaliņš

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Joga mūsdienās aizvien vairākiem cilvēkiem ir kļuvusi par neatņemamu dzīves sastāvdaļu, tāpēc arī jogas preču interneta veikals www.rudra.lv  nule kā  atvēris savu pirmo jogas preču veikalu pašā Rīgas centrā.

“To, ka Latvijā patiešām ir daudz jogotāju, atklājām, kad darbību uzsāka mūsu internetveikals www.rudra.lv. Cilvēki pie mums pasūta jogas paklājiņus un citus aksesuārus no visas Latvijas,” stāsta veikala līdzīpašniece Anete Blaževiča. “Tad nu radās arī ideja par veikaliņu, kurā varēs ienākt ikviens interesents. Mēs vēlamies būt vēl tuvāk mūsu apmeklētājiem.”

Veikaliņā “RUDRA yogastore” varēsim aplūkot internetveikala www.rudra.lv piedāvāto preču klāstu.

Jogas iesācēji vai lietpratēji varēs iegādāties jogas paklājus, paklāju somas, jogas blokus, jogas jostas un pledus. Savu garedrobi vai mājas dizainu ikviens varēs košāku darīt ar košajām tekstila precēm no Indijas – biksēm, šallēm, plediem un krekliem. Savu ķermeni palutini arī ar dabīgu kosmētku no Indijas – šampūniem, masāžas eļļām, zobu pastām, ziepēm, sejas krēmiem un aromātiskajām eļļām.  Šeit pieejamas arī visdažādākās lūgšanu krelles – malas, jantras, kristāla statuetes, sudraba kulonus, rudrakšas. Bet īpašai dvēseles noskaņai tiek piedāvāts plašs smaržkociņu, Yogi ajūrvēdiskās tējas, specializētie mūzikas diski meditācijai u.c. interesantu un noderīgu lietu.

Kā uzsver veikala idejas autori un īpašnieki, RUDRA yogastore ideja nav tikai veikals. Šeit satiekas domubiedri un pateicoties interneta iespējām arī notiek informācijas apmaiņa par interesējošām tēmām.

“Pie mums varēsiet arī praktizēt individuālas jogas nodarbības pieaugušajiem un jogas nodarbības grupās bērniem un pusaudžiem. Visus interesentus lūdzam griezties pie mums. Kontaktinformācija mūsu mājas lapā. Rakstiet mums uz info@rudra.lv  vai skypā : rudra-yogastore,” par jaunumiem stāsta veikala līdzīpašnieks Ēriks Žvagins.

Veikals “RUDRA yogastore” atrodas Skolas ielā 31, darba laiks – darba dienās no 11:00 līdz 19:00

Dalīties.

Atstāt Ziņu