Vārda dienu svin: Jūlijs, Ainis

Atbilde manam iepriekšējam ierakstam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nu tā, tagad, kad viss jau sastājies savās vietās, esmu gatava atbildēt par savu fantastisko sajūsmu un savu 3 minūšu lēmuma prieku, kas mainīja manu dzīvi. Jā! Laikam tiešām mainīja! Dīvaini tā teikt par sevi, man likās, ka ar mani jau tā bija viss ideālā kārtībā, tomēr tagad varu apgalvot, viss ir vienkārši fantastiski!

Tātad, kā jau noskaidrojām:
* Es neuzzināju, ka esmu stāvoklī (paldies Dievam, jo tas ir ārpus maniem plāniem)
* Es nesaņēmu vilinošu karjeras piedāvājumu, jo pati sev esmu darba devējs

Kas notika tik labs un zīmīgs, kā šīs 3 minūtes visu mainīja?

Rokoties pa veciem e-pastiem, atradu vēstuli no pozitīvas domāšanas speciālistes, kura vēlējās ar mani iepazīties, bet man nebija sanācis laika pat atbildēt šai vēstulei, tāpēc es uzkliķšķināju, ka tagad laiks brīvāks un esmu gatava tikties! Sarunājām tikšanos tieši tajā maģiskajā dienā!

Tātad, man ieplānojās brauciens, bet tas bija plānots ar autobusu, dienasvidū.

No rīta ap 8:00 vēl halātā, nonesu mazuli vīramātei, jo viņa brauca bērnudārza virzienā, lai jau nu pa ceļam mazo ieved dārziņā.

Iegāju istabā un nezinu kas lika man pēkšņi, pārdomāt, bet 3 minūšu laikā izlēmu, ka braukšu tomēr pati, līdz ar to, šīs 3 minūtes mainīja visu dienas ritmu, jo braucu uz centru ar tramvaju, kas bija cits maršruts!

Braucot garām Maskavas ielai 42, nezinu kāpēc, bet šī ēka piesaistīja. Pats centrs!
Un tālāk jau viss notika kā transā vai kā pa miglu, grūti teikt, bet katrā zinā varu teikt, kāds ir rezultāts visai tai eiforiskajai dienai!

Šodien, nu jau pilnas divas nedēļas es sēžu šajā adrese – man šeit ir birojs! Beidzot divu gadu laikā man ir īsta darba vieta, man ir sajūta, ka ir īsts darbs. Beidzot noslepums.lv ir pārtapis par īstu uzņēmumu, īstu darbu!

Beidzot Airas un mans lolotais sapnis par iedvesmas studiju ir realizējies un beidzot mums ir sava iedvesmas studija Hops un beidzot savu enerģiju un pozitīvismu varam nodot tālāk!

Beidzot es atkal esmu sākusi tikties ar meitenēm, kuras samazina svaru pēc manis izstrādātajiem plāniem. Mums ir produktīvas un uz rezultātiem vērstas nodarbības!

Beidzot man ir iedvesmas līdz galam izstrādāt jau prātā ilgi perinātās domas par iedvesmojošām un uz mērķi virzošām nodarbībām un es zinu, ka drīz jau varēšu veidot pirmās grupas!

beidzot… beidzot ir līdz pilnībai mainījusies un uzlabojusies mana dzīve.

Apkārtējie prasa, kā es to varu?
Ziniet, es nezinu, bet pārliecība, ka viss ir tieši tā, kā tam jābūt, ka visi spēki ir ar mani un viss notikt tikai un vienīgi labi – mani stiprina un iedvesmo un es zinu, ka viss tiešām arī būs labi!

Ko gan varu teikt – nākat pie mums ciemos uz iedvesmas pilniem semināriem un motivējošām nodarbībām un savu pozitīvismu dalīsim visiem!

Dalīties.

Atstāt Ziņu