Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Atbalsta grupa cilvēkiem, kurus skāris vēzis

Pinterest LinkedIn Tumblr +

estājoties rudenim turpinās iniciatīva, savstarpējā atbalsta grupas cilvēkiem, kurus skārusi diagnoze – vēzis. Atbalsta grupu norisi nodrošina onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība “Dzīvības koks”, par dalību tajās nav jāmaksā. Ja vēlies ar kādu parunāt, dalīties pieredzē, uzzināt, kā citi sadzīvo ar apziņu, ka pārvarēts vēzis, pievienojies!

Atbalsta grupā tiekas cilvēki,
kuri atrodas dažādos dzīves krustpunktos –
kādam aktīvais ārstēšanās posms aiz muguras,
cits ir procesā, bet kādam tas vēl ir priekšā.

Atbalsta grupās tiekas cilvēki, kurus skārusi diagnoze vēzis un kuri vēlas rast labāku risinājumu sarežģītās dzīves situācijās, gūt un sniegt atbalstu mijiedarbībā ar citiem cilvēkiem. Tās ir grupas, kurās tiek dotas iespējas ikvienam dalībniekam līdzdarboties, dalīties pieredzē, izteikt savas izjūtas, emocijas, pārrunāt problēmas un grūtības, iemācīties uzklausīt citus, iemācīties sadzīvot ar diagnozi vēzis, celt pašcieņu un pašapziņu, pilnveidoties, rast spēku un uzlabot savas dzīves kvalitāti. Piedaloties atbalsta grupā, cilvēkam ir iespēja meklēt atbildes uz daudziem sev neskaidriem jautājumiem, tomēr katrs pats ir atbildīgs par to, cik daudz pats vēlas dot un gūt.Atbalsta grupā tiekas cilvēki, kuri atrodas dažādos dzīves krustpunktos – kādam aktīvais ārstēšanās posms sen aiz muguras, cits ir procesā, bet kādam tas vēl ir priekšā.

Uz atbalsta grupas nodarbību lūdzam iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu: dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv vai zvanot pa tālruni 67625339.

  •  Atbalsta grupas notiks visu gadu – katru otro ceturtdienu. Datumi atbalsta grupām 2014.gadā: 11.septembris, 25.septembris, 9.oktobris, 23.oktobris, 6.novembris, 20.novembris, 4.decembris, 18.decembris.
  •  Sākums: plkst. 17.30
  •  Vieta: Melnsila iela 13-1, Rīga
  •  Par dalību atbalsta grupā NAV jāmaksā


Par biedrību “Dzīvības koks”
„Dzīvības koks” ir lielākā organizācija Latvijā, kas apvieno onkoloģiskos pacientus un viņu tuviniekus. „Dzīvības koks” ir Eiropas krūts vēža organizācijas „Europa Donna” un Eiropas Vēža pacientu koalīcijas (European Cancer Patient Coalition) pilntiesīgs biedrs, pārstāvot Latvijas pacientu intereses Eiropas līmenī. Kopš 2009.gada vasaras „Dzīvības koks” par sabiedrības saziedotiem līdzekļiem organizē psihosociālās rehabilitācijas nometnes onkoloģiskajiem pacientiem. Kopumā palīdzēts vairāk kā 300 cilvēkiem. Kopš 2012.gada biedrība visus spēkus velta psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei Dignājā, Jēkabpils novadā. Biedrībai „Dzīvības koks” jau kopš 2005.gada piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss. Kopš 2013.gada „Dzīvības koks” aktivitātes organizē arī Latvijas reģionos.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu