Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Ar dubultu sparu maijā: numeroloģiskā prognoze nākamajam mēnesim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

denim piemīt spēja lauzties uz priekšu. Tā arī tu maijā varēsi gāzt kalnus, jo tavas darba spējas divkāršosies. Var gan gadīties, ka grūti sevi disciplinēt. Tomēr labāk sākt ar vissarežģītākajiem uzdevumiem un pienākumiem, lai grūtākais ir aiz muguras. Neuztraucies, ja apkārtējie nepamana tavus pūliņus, viņi par to dzirdēs vēlāk. Lielisks laiks, lai radītu, nodibinātu, izveidotu kaut ko stabilu, nozīmīgu un paliekošu. Vari uzsākt savu biznesu. Ja būsi čakla un uzņēmīga, saņemsi novērtējumu vai pat paaugstinājumu darbā.  Ja neizdodas kaut ko paveikt vai sasniegt, atrodi citu veidu, kā to izdarīt, bet neskrien ar pieri sienā. 

 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Bērziņas. Uzzini, kā pieteikties šeit  >> 

Individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Piedāvājam virtuālo konsultāciju iespēju – iespēju pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma – raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu