Vārda dienu svin: Strauja, Gudrīte

11 komentārs

  1. Nezinu gan. Kad man pašai bija šāda problēma un kā glābiņu nopirku Nizoral, man tieši vēl vairāk sametās blaugznas. Man tās blaugznas pārgāja pašas no sevis.

  2. Jā, stress ļoti ietekmē mūsu ādas stāvokli, elpu, matus. Man, piemēram, pēc liela stresa uz sejas sametas tādi sausi pleķi gluži kā ēdes.

  3. atbildu viesim NJAA: šampūnu ar bērzu darvu lieto kā pretblaugznu un nomierinošu un antiseptisku un taukainu matu normalizēšanai cilvēkiem. To pārdod aptiekas dažas firmas ir kas taisa Krievijā, kā arī ir ārzemju firmas daudzos e-veikalos atrodamas.

  4. Protams, iemesls tam meklējums kaut kur dziļāk – stress, iekšējas saslimšanas, traucēta vielmaiņa, vitamīnu trūkums utt. Tomēr šo problēmu novēršana var aizņemt ilgāku laiku, bet neviena jau negrib visu to laiku staigāt apkārt kā ar sniegu apsnigusi. Mana frizierīte ieteica dīdž-dādžu eļļu. Dabisks podukts, krievu ražojums. Aptuveni pusstundu pirms mazgāšanas jāiemasē šī eļļa galvas ādā un pēc tam vienkārši jāizmazgā. Procedūru atkārto ne biežāk kā reizi nedēļā. Patiešām palīdz!

  5. Pret blaugznām var nopirkt speciālu šampūnu u.c ārstniecisku smēri. Ja mati elektrizejās, vajag iešpricēt <br>"Anti-static", cepurē, džemperī un var arī matos.

  6. Man pēc desmit gadu pārliecības, ka tikšu pati galā, galu galā palīdzēja dermatologs – tas izrādījās seborejiskais dermatīts, lai gan es biju pilnīgi pārliecināta, ka stress, uzturs un tā tālāk pie vainas… Pēc pirmajiem rezultātiem ilgi domāju, kāpēc pie speciālista neaizgāju agrāk – cik naudas nebūtu ietaupījies no neveiksmīgajiem eksperimentiem.

  7. Sērijas “Секрет Красоты” litofitošampūni – Ar apiņiem- to sastāvs ir 100 % dabīgs<br>Ļoti labs efekts dažādu galvas ādas ptoblēmu gadījumā; seboreja, dermatīti, pārmērīga matu izkrišana.. Brīnišķīgs līdzeklis pret blauznām un plikpaurību.e-veikalā <br>

Atstāt Ziņu