Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

anala seksa baudas prieki

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Es gribu uzrunat visas sievietes, kas baidas no anala seksa. Mulkites- tas ir tik debeskigi, man tas sagada daudz lielaku un ilgaku orgasmu, neka tradicionalais sekss. 
 Ja, sagatavoties vajag, bet tas tikai pasai prieks sevis, un to varetu saukt ari par jauku prieksspeli. Vispirms dusa, man ir speciala dusa, ar kuru var kartigi izskalot anusu,( paskatieties interneta sex shops, man draugs to uzdavinaja, perfekta lieta), tad speciali kremi, un erotiskas ellas, tas ari var iegadaties interneta, nezinu varbut jums tas neskiet svarigi, bet es uzvelku skaistu velu, to ari var atrast tai pasa veikala.  Man ir daudz un dazadas analas rotallietas, kuras tad arii lietoju. 
 Nevajag steigties, lenam pakapeniski vingriniet anusu, un jus redzesiet kadas nepieredzetas sajutas jus apnem. Mans virietis ari piedalas, bet ne katru reizi, vairak vinjam patik skatities, un mani ari tas uzbudina.
 sievietes milas, aizmetiet prom tos stereotipus par to, ka analais sekss sniedz baudu, un ir vajadzigs tikai virietim,-nee, pameginiet, un jus redzesiet, ka tas ir tiesi tas kas vajadzigs tiesi jums pasai.
 Vienkarsi, sagadajiet visu nepieciesamo, un jus redzesiet, ka visu laiku gribesiet papildinat savu rotallietu kolekciju, jo gribesiet atklat un izbaudit kaut ko jaunu atkal un atkal.
 Man analais sekss ir apmeram vienreiz nedela, ticiet, biezak nemaz nevajadzes, jo jus dabusiet tik lielu baudu, ka tas sajutas saglabasies vel neskaitamas dienas. Ikdiena, darbojoties ar majas darbiem, man patik ievadit anusa loditi- vibratoru, tas lieliski kairina, un nemaz netrauce, tik laiku pa laikam parsledzu atrumus.
 Tapec nebaidieties izpetit un izbaudit savu kermeni, jus gusiet daudz prieka un apmierinajuma, lidz ar to ari iepriecinasiet savu otro pusiti. Lai veicas jaunatklajumos 

Dalīties.

6 komentāru

  1. Katram caurumam ir attiecīga, no dabas dota funkcija. Tad to arī ņemsim vērā un pie tā arī "paliksim"! <br>Kaku caurums nav domāts dzimumdzīvei!

  2. tādus murgus var stāstīt… tikai stipri aprobežots cilvēciņš bez jebkādās pelēko šūnu klātbūtnes!

  3. Īpašu baudu sagādā resna izmēra daikti manā sēžamvietas spraugā. Šim nolūkam sev izgatavoju paresnu un tāpēc mīļu dupša rotaļlietiņu. Pēc skata dupša daikts atgādina paprāvu rektālo svecīti. Tā garums ir 20 cm un satievinātais priekšgals strupi noapaļots. Apmēram ceturtdaļu daikta garuma virzienā uz pamatni, tas sasniedz maksimālo 6,5 cm diametru. No resnākās vietas līdz pamatnei daikts lēzenā konusveidā paliek tievāks. Kādus 4 cm no pamatnes tas veido tievāko daikta daļu kuras diametris ir 5,5 cm. Tālāk no šīs vietas daikts strauji paresninās izveidojot pamatnē valnīti. Tas tāpēc lai daikts nespētu pilnā garumā caur dupša atveri iespraukties taisnajā zarnā. Pamatnes valnītis to aizkavē. Ar šo daiktu man patīk masturbēt dupsi jo tā iespaidīgais resnums tam liek nedaudz trūkties. Izjūtas ir vienreizēji kolosālas un nelīdzinās tradicionālajam seksam.<br>

Atstāt Ziņu