Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Alkohols

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveicināti visi,kuri lasa….Problēma ar alkoholu..bet ne ar līdzcilvēku,bet ar mani pašu.Es dzeru nedēļā vismaz trīs reizes…dažreiz sanāk pāris vakarus pēc kārtas,citreiz noturos trīs dienas.Nē nē nē…es nepiedzeros līdz klinķim…bet pudeli vīna pa vakaru izdzeru.Protams,man nav vienalga ko dzert.Veikalā rūpīgi izvēlos dzērienus.Bet problēma ir tā,ka man garšo…tiešām…Un es apzinos,ka pamazām kļūstu alkoholiķe…Jo nav jau svarīgi cik smalki dzērieni tiek lietoti,svarīgi ir tas,ka tik bieži un daudz.Griezties pie narkologa drusku tā kā kauns..es nezinu…es saprotu,ka daudzi vidusmēra latvieši tā lieto ikdienā alkoholu,bet es tā negribu.Vai kāds ir ticis pats galā ar šo? Atradis gribasspēku? Paldies,ka uzklausijāt…

Dalīties.

15 komentārs

  1. Sveika, ar mani bija ļoti līdzīgi. Es atradu palīdzību AA http://aa.org.lv/, aizej un parunā/paklausies, vai tevi tas uzrunā. Lai ko arī cilvēki, teiktu, tas nav gribasspēka jautājums. Atkarība ir slimība, un, starp citu, tā ir vismaz ceturtdaļai Latvijas, tikai cilvēki to neapzinās.

  2. Varbūt vakaros vajag ieviest kādu jaunu hobiju, lai rastos jauas emocijas, piepildīti vakari un nebūtu ne laika, ne vēlmes tukšot pudeli. Varbūt ievies vakara rituālus, degustē tējas alkohola vietā 🙂

  3. Es Tev varu pateikt , ka man bija šī pati problēma, tās pašas pazīmes, tās pašas domas….un es nemitīgi lūdzos Dievu.Lūdzos Baznīcā, lūdzos mašīnā braukdama, lūdzos no rītiem uz pohām raudādama… 10 gadi atpakaļ tā tiku atbrīvota no smēķēšanas. Un tagad Dievs mani atbrīvoja no alkohola. Ar mani notika kas tāds, pēc kā es no alkohola atteicos pavisam un arī vēlme pazuda. Bet ,ja ja man laiku atpakaļ teiktu, ka ar mani notiks tas un tas, tad es varu pateikt, ka Dievs visu vērš par labu un mēs nekad nezinam, ko viņš mums pēc nelaimēm ir sagatavojis. Tici man, Tev izdosies! Lai Tevi Dievs svētī!

  4. Man Ari patika vakaros vienai iedzert'mekleju palidzibu AA ,28dienas atrados Minnesota, 3 menesus neko nelietoju,tad atkal saku.vajag stipru gribu in apmeklet AA sapulces Riga ,Strelnieku iela 1,Jelgava,Jurmala,Dobele uc.

  5. Vai cik līdzīga situācija, man gluži tas pats, it īpaši tagad vasarā izteiktāk tiek malkots atdzesēts baltais vīns, un kā labi garšo, bet apzinos, ka pudele vīna katru vakaru nav normāli, bet nespēju paiet garām veikalā garām vīna plauktiem, nu nespēju es sev atteikt kaut mazumiņu atslābinošu mirkļu vakarā. Bet es arī apzinos, ka nekas labs tas nav un sapratu, ka pati ar to cīnīties nespēšu.

  6. varbūt Tu dzer aiz garlaicības? Varbūt vajadzīga kāda nodarbošanās? Piesakies uz kādām nodarbībām, piemēram, tautas deju kolektīvā (tūlīt līdz ar septembri daudz kur ir uzņemšana), varbūt ej vingrot uz sporta klubu? Izklausās, ka Tev vnk nav ko citu darīt. Tas ir kā ballītēs, kur garlaicīga sabiedrība sanākusi – darīt nav ko, tāpēc vai nu sanāk daudz dzert vai daudz pīpēt – vnk lai nosistu laiku.

Atstāt Ziņu