Vārda dienu svin: Emīls, Egita, Monvīds

5 iemesli, kāpēc optikas preces iegādāties e-veikalā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dažāda veida optikas preces ir nepieciešamas gandrīz ikvienam, jo pie tām pieder ne tikai brilles un lēcas, bet arī saulesbrilles, datora brilles un citas preces, kas var būt nepieciešamas arī tiem, kuriem nav jāveic redzes korekcija. Tāpēc optikas preču veikali atrodami visās lielākajās pilsētās, lai nodrošinātu piekļuvi šīm nepieciešamajām precēm. Bet šodienas realitāte ir arī interneta veikali, tāpēc loģiski, ka arī optikas preču tirgotāji ir pielāgojušies šai tendencei.  

Lensor.eu ir viens no lielākajiem un klientu atzītiem optikas preču e-veikaliem, kas specializējies tieši optikas preču tirdzniecībā interneta vidē. Lensor.eu izveidojis lielisku sadarbību ar vairākiem zināmiem optikas salonu tīkliem, nodrošinot saviem klientiem maksimāli ērtu iepirkšanos un preču saņemšanu.

1. Vienmēr plaša preču izvēle no vadošajiem ražotājiem
E-veikals Lensor.eu izveidojis ciešu sadarbību ar lielākajiem un vadošajiem optikas preču ražotājiem. Tādēļ interneta veikala plauktos vienmēr ir ļoti plašs preču klāsts, kas spēj apmierināt visu klientu vajadzības. Visas veikalā pieejamās preces ir augstas kvalitātes un atbilst visiem nozarē aktuālajiem standartiem.

Interneta veikalā Lensor.eu var iegādāties visas aktuālās optikas preces:

  •  visa veida kontaktlēcas;
  •  optiskās brilles;
  •  datora brilles;
  •  saulesbrilles
  •  lēcu un briļļu kopšanas līdzekļus;
  •  dažādus optikas aksesuārus;
  •  acu pilienus, salvetes plakstiņu un skropstu tīrīšanai.

2. Lieliskas cenas, akcijas un izdevīgi piedāvājumi katru dienu
Daudzu gadu pieredze optikas jomā un veiksmīga sadarbība ar lielākajiem kontaktlēcu un citu optikas preču ražotājiem ļāvusi nodrošināt, ka Lensor.eu veikalā preces vienmēr pieejamas par visizdevīgākajām cenām. Tieši konkurētspējīgās cenas ir viens no galvenajiem kritērijiem, kāpēc klienti izvēlas Lensor.eu un iepērkas veikalā atkārtoti. 

Ja, piemēram, nepieciešams regulāri pirkt kontaktlēcas un to kopšanas piederumus, tad cena tiešām ir būtisks aspekts. Tāpēc Lensor.eu veikalā vienmēr padomāts par to, lai būtu izdevīgi piedāvājumi un akcijas, kas ļautu iegādāties optikas preces vēl izdevīgāk. Pieejami arī jau gatavi komplekti, kuriem ir līdz pat 50% zemāka cena, nekā tā būtu, pērkot katru produktu atsevišķi.

3. Bezmaksas piegāde visā Latvijā
Rūpējoties par klientu ērtībām, e-veikals Lensor.eu radis iespēju pasūtījumus saviem klientiem nogādāt bez maksas visā Latvijā, ja klients izvēlas saņemšanu pakomātos, piegādes punktos, optikas salonos vai Dr. Lensor birojā. Tā ir lieliska iespēja ikvienam izvēlēties sev ērtāko saņemšanas veidu un par to papildus nemaksāt, padarot iepirkšanos vēl patīkamāku un izdevīgāku. Piegāde ir iespējama arī uz citām Eiropas valstīm, ja ir radusies šāda nepieciešamība. Arī šajā gadījumā ir bezmaksas piegāde, ja pirkuma summa ir vismaz 30 EUR.

4. Pieejamas arī krāsainās kontaktlēcas
Krāsainās lēcas kļūst arvien populārākas. Tās izmanto ne tikai ballītēm un karnevāliem, bet arvien vairāk arī kā ikdienas risinājumu pastāvīgai lietošanai. Tāpēc interneta veikalā Lensor.eu ir plašs krāsaino kontaktlēcu klāsts, kurā ikviens varēs atrast savai gaumei un vēlmēm atbilstošas lēcas, kuras mainīs, paspilgtinās vai izcels acu krāsu. Jāatgādina, ka krāsainās lēcas pieejamas gan ar, gan bez dioptrijām, tāpēc tās ir piemērotas ikvienam, ja vien redzes speciālists veicis acu pārbaudi un noteicis, ka var lietot kontaktlēcas. 

5. Klientu ērtībai – kontaktlēcu abonements
E-veikals Lensor.eu ir spēris vēl soli tālāk klientu ērtību nodrošināšanā, ieviešot tādu pakalpojumu kā kontaktlēcu abonements. Tas nozīmē, ka tie klienti, kuri ikdienā lieto lēcas, un tās nepieciešams regulāri nomainīt pret jaunām, var noformēt abonementu. Pārdevējs parūpēsies par to, lai īstajā dienā vajadzīgās lēcas būtu klāt, nevajadzēs ik reizi veidot jaunu pasūtījumu, veikt maksājumu, tas viss notiks automātiski. Šāds risinājums īpaši ērts ir steidzīgajiem un aizmāršīgajiem, jo garantē, ka nepaliksiet bez jaunām lēcām brīdī, kad vecajām būs beidzies lietošanas termiņš, kuru nekādā gadījumā nedrīkst pārsniegt, jo tas apdraud acu veselību.

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu