Vārda dienu svin: Jēkabs, Žaklīna

2019: ambīciju, jaunu lietu apguves un dzīves baudīšanas gads

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Universā 2019. gads nāk ar cipara 3 enerģiju. Cipars trīs atbilst Jupiteram, kas ir vīrišķās enerģijas nesējs. Trīs ir pats spontānākais, dzīvespriecīgākais un jautrākais cipars visā numeroloģiskajā skalā. Trijnieks dod entuziasmu un vitalitāti, draudzīgumu, tas iniciē kolektīvus pasākumus, labāk nekā jebkurš cits prot baudīt dzīvi, un trijniekam piemīt milzu optimisms un možums. Trijnieks nekad nekapitulē apstākļu priekšā, viņš prot uztvert situāciju tādu, kāda tā ir, un izbauda to, kas ir pieejams. Trijnieks dzīvo šodienai, jo līdz rītdienai vēl tālu. Trijnieks ir atjautīgs, izveicīgs un attapīgs. Viņam viegli padodas mācības un gūst panākumus jebkurā disciplīnā, ja vien tā viņu ir ieinteresējusi. Šo brīnišķīgo portretu var sabojāt tikai materiālisms, viduvējība un vienveidība. Trijnieks prot panākt, ka jebkurš cilvēks jūtas labi, kontaktos ar cilvēkiem viņš gūst iedvesmu un spēku. Trijnieks sapņo par ideālu pasauli, un, lai gan parasti viņam nepatīk cīnīties ar problēmām un gribas būt tikai laimīgam un sniegt prieku citiem, dažkārt viņš spēj uzupurēties ideāla vārdā. Trijnieks ir cerību aizbildnis.

2019. gads ir deviņu gadu cikla trešais gads, kas iemiesos sevī trijnieka īpašības. Šajā gadā jāpriecājas un jāsvin dzīve, jo dzīve arī ir svētki! Gribēsies cerēt, ka viss būs labi. Tā kā iepriekšējais gads pagāja ar smagnēju enerģiju, bet 2020. gads var nākt ar grūtībām un ierobežojumiem, būs vēlme padzīvot vieglāk. Tas ir pozitīvi, vien jāatceras, ka visi svētki beidzas un sākas ikdiena. Tālab nav vērts sarežģīt savu dzīvi un izniekot visus savus resursus īsā laikā. Būs lielāki ienākumi, bet arī vairāk negaidītu izdevumu.

Šajā gadā veiksme būs to pusē, kuri vēlēsies redzēt, apgūt, uzzināt, izmēģināt ko jaunu – inovācijas, netradicionāli risinājumi nesīs bagātīgus augļus. Ja vēlies atrisināt vecas problēmas, meklē jaunus risinājumus! 2019. gads iedvesmos uz radošumu, optimismu, spontānu rīcību, entuziasmu. Var sagaidīt inovācijas, jaunus izgudrojumus, normatīvos aktus un direktīvas, kas palīdzēs novērst vai vismaz mazināt globālas problēmas, piemēram, vides piesārņojumu, globālo sasilšanu. Ekoloģijai un veselīgam dzīvesveidam būs liela nozīme.

Gads labvēlīgs ambīcijām un neprātīgām idejām, jo trakajiem taču pieder pasaule! Vien jāatceras, ka idejas tūlīt arī jāiemieso dzīvē. Tukši sapņi un fantāzijas neko nedos, tāpēc ir jārīkojas! Var uzsākt studijas, ceļot, mācīties valodas, veidot karjeru. Dari to, kas sagādā prieku, jo trijnieks ir prieka vēstnesis. Pavadi laiku ar mīļiem, tuviem cilvēkiem, iepazīsti jaunus cilvēkus, ej sabiedrībā ar atvērtu prātu un sirdi.

Trijnieks simbolizē mentālu, emocionālu, finansiālu un garīgu pārpilnību. Var rasties jauns mesija, jauna garīgā autoritāte. Mūsu valstij jau sen nepieciešams jauns, spēcīgs līderis. Šis gads var nest netradicionāli, radoši domājošu politisko vai garīgo līderi.

Ja vēlies iepazīties, izrādi iniciatīvu, aizmirsti ierobežojumus un prāta uzliktās barjeras, sak, “tā nav pieņemts” un “ko nu vairs manā vecumā!” Nebaidies no romantiskiem piedzīvojumiem, pat ja tie nav ilgstoši. Izmēģini jaunu stilu, frizūru, kosmetologa procedūras, jo šajā gadā gribēsies un arī izdosies izskatīties jaunākai. Nav izslēgta iekļūšana mīlas trijstūrī, bet katra paša ziņā paliek, kā šo situāciju attīstīt. Darbosies princips “dots devējam atdodas”.

Gada enerģiju pastiprinās saulainās, košās krāsas – dzeltena, sarkana un oranža.


Taro gada kārts – Imperatore. Tā iesaka sagaidīt labvēlīgas izmaiņas materiālajā vai emocionālajā jomā. Var uzsākt radošu darbību, biznesu vai karjeru. Pieaugs jaundzimušo skaits, veidosies jaunas, stabilas ģimenes. Cilvēki tieksies pēc harmonijas un kārtības, un pratīs to ieviest savā mājā, ģimenē un darbā. Var uzsākt savu uzņēmējdarbību, kas sniegs materiālu labklājību un komfortu.

 

 

Ja Tevi ieinteresē kāds no zemāk aprakstītajiem pakalpojumiem, spied uz kupona un saziņas formā raksti mums savu kontaktinformāciju. Mēs ar Tevi sazināsimies!

Dalīties.

Atstāt Ziņu