Vārda dienu svin: Brencis, Audris, Inuta

2014. gada numeroloģiskā prognoze

Pinterest LinkedIn Tumblr +

uvojoties gada noslēgumam, arvien biežāk pārvērtējam padarīto un piedzīvoto un ar cerībām raugāmies jaunajā gadā. Uzstādam jaunus mērķus un plānojam to īstenošanu. Kāds būs tavs 2014.gads, tas,protams, no tevis atkarīgs, tomēr kopējās gada noskaņas var ietekmēt ikvienu no mums. Tādēļ, sagaidot Jauno gadu, piedāvāsim dažādas 2014.gada prognozes. Sāksim ar numeroloģisko skatījumu. Izrādās, katram gadam ir savs cipars, un 2014.gadam tas būs 7. Ko tas nozīmē un kādu ietekmi uz mums atstās, skaidro numeroloģe Līga Bērziņa.

Jāievēro mērenība un ētikas principi
2014. gads nes skaitļa 7 enerģiju. Dvēseles un sirdsapziņas gads, kad jāpadomā par sevi un to, ko grib dvēsele. Tas ir laiks, lai iedziļinātos sevī. Cilvēki izjutīs nepieciešamību pabūt vienatnē un atvilkt elpu, lai pārvērtētu mērķus, attiecības un tālāko dzīves virzību. Vairāk izpaudīsies intuīcija un zemapziņa. Šajā gadā var tikt ieturēta pauze sociālajā attīstībā. Aktīva rosība un strauja tiekšanās uz mērķi rezultātu nesniegs, drīzāk var radīt problēmas. Aktīvai darbībai nepiemērots laiks, jāievēro mērenība un ētikas principi. Arī naudas pārpilnību šis gads nesola. Jāizvērtē savas kļūdas, lai mācītos no tām un tās neradītu paliekošas problēmas nākotnē.

Dvēseles un sirdsapziņas gads, kad jāpadomā par sevi un to, ko grib dvēsele.

Bieži vien šī skaitļa enerģija mudina sākt apgūt garīgas, mistiskas mācības un nereti cilvēki sāk meklēt garīgās attīstības virzienus, tāpēc lūkojas pēc padomdevēja un skolotāja. Rodas vēlme izzināt sevi, uzsākt mācības, kursus, apmeklēt izglītojošus un attīstošus seminārus. Labs gads garīgiem ceļojumiem. Katrs var padomāt par savu personisko svētceļojumu. Cilvēkiem būs vēlme pabūt vieniem, uzturēties pie dabas, klusumā, atgūt un uzkrāt spēkus. Atvaļinājumā labāk gribēsies apmeklēt kādu klusu vietu pie ūdeņiem, lauku mājās, nevis doties uz ārzemēm vai izklaides braucienos.

Jāpievērš uzmanība veselības uzlabošanai
Šis gads ir laiks ne tikai dvēseles attīstīšanai, bet arī ķermeņa attīrīšanai, tieši tāpēc interešu lokā var nonākt dažādas diētas un detoksikācijas programmas. Lielāka interese būs par masāžām, dziedniecību, sulu kūrēm, spa, sanatoriju piedāvājumiem, mazāk par dekoratīvo kosmētiku un ārējā izskata uzlabošanu. Jāpievērš uzmanība veselībai, nedrīkst pārpūlēties.

Priekšroka dodama atpūtai vai iztēles meklējumiem. Vairāk nekā citkārt laiks apstāties trakajā ikdienas skrējienā un ieklausīties iekšējā balsī. Tas ir laiks meklēt padomu gan sevī, gan citos, kā arī mācīties palīdzēt sev atrast mieru. Liela piekrišana varētu būt dažādām meditāciju tehnikām, retrītiem, jogai, arī baznīca piesaistīs vairāk cilvēku.

Uzmanīgi jāpārskata iesāktie projekti
Šis ir arī juridisku jautājumu kārtošanas laiks. Tāpēc jāpievērš uzmanība līgumu, apdrošināšanas polišu un dažādu citu juridisku dokumentu termiņiem un nosacījumiem. Skrupulozi un uzmanīgi jāpārskata iesāktie projekti, lai nākamajos gados neprecizitātes un kļūdas neradītu finanšu problēmas un citas nopietnākas nepatikšanas.

 

Skrupulozi un uzmanīgi jāpārskata iesāktie projekti, lai nākamajos gados neprecizitātes un kļūdas neradītu finanšu problēmas un citas nopietnākas nepatikšanas.

Šajā gadā var tikt izdarīti jauni, nozīmīgi atklājumi zinātnē, pētniecībā, modernajās tehnoloģijās. Var tikt atklātas krimināllietas, kas ilgāku laiku iestrēgušas pierādījumu trūkumu dēļ. Tāpat jaunus atklājumus var sagaidīt no arheologiem, zemūdens pētniekiem, astronomiem. Tiks izteiktas daudzas nozīmīgas filozofiskas atziņas.

Risks- vientulības sajūta un atkarības
2014.gads būs labvēlīgs tiem pāriem, kuru mīlestība būs tīra, patiesa, kuri pratīs ne tikai ņemt mīlestību, bet arī rūpēties par mīļoto, ja tas būs nepieciešams. No laulībām 2014.gadā būtu nepieciešams atturēties tad, ja starp partneriem jaušams emocionāls un psiholoģisks sasprindzinājums. Daži pāri var izlemt šķirties. Šajā gadā iespējams atvadīties no cilvēkiem, kas dzīvē ienākuši nejauši un ar ko nav dvēseliskas saskaņas.

Risks – reizē ar vientulības izjūtām var pieaugt vēlme pēc alkohola un nomierinošiem līdzekļiem. Tiem, kam vēlme garīgi attīstīties un augt ir sveša, var izpausties tādas negatīvas īpašības kā cinisms, nomāktība, despotisms, skeptiskums, atsvešināšanās, vienaldzība un pat nežēlība pret citiem. Cilvēku vēlme iedziļināties, ieklausīties sevī, var robežoties ar vienaldzību pret citiem. Savukārt tie, kas šo attīstības ceļu jau veiksmīgi aizsākuši, spēs ar savām zināšanām un mīlestību dalīties ar citiem.

Nepalaidiet garām šo izdevīgo pašanalīzes laiku!

 

________________________________________________________________

Izmanto iespēju – individuālie numeroloģijas piedāvājumi!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

 

Ilustrācija – Melanie Cook

Dalīties.

Atstāt Ziņu