Vārda dienu svin: Cecīlija, Cilda

Zušķes vidukļa otratskaite

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hops…un atkal paskrēja 10 dienas. Gāja tiešām šausmīgi, gribasspēka masēties nekāda…nu vienkārši apnika, sagura rokas. Pēc slimošanas kaut kur pazuda enerģija un staigāju tāda ne savā ādā līdz izvilku konfekšu kasti un kārtīgi uzcienājos, taču nebija arī ļaunuma bez labuma, jo tas deva stimulu atkal skriet pa mežu un vingrot uz celma 🙂 Un skat, skat 40 minūšu nodarbības svaigā gaisā ne tikai uzlabo sejas krāsu, bet arī dara slaidāku neskatoties uz končām 😉 Reku jostiņā jau otrais caurums ir redzams (nācās drusku gan pievilkt ciešāk), taču 1,1 cm ir 🙂 Bet man ir divas problēmas, kuru dēļ mans progress var apstāties.
1. Esmu atradusi lielisku atrunu ar ko aizbāzt “pareizās Zušķes” iekšējo balsi, un tā skan: “šodien var-rīt apēdīsi mazāk ” un ..bāc..es jau cik reizes uzkāpu uz šitā grābekļa…nu nevaru es rīt apēst mazāk..vienkārši gribas ēst un vēl vairāk…gribas atkal to saldumu izbaudīt 🙁
2. Nomērķēt tieši 30 gr. riekstu, rozīņu..u.c. un nepaņemt no paciņas nevienu vairāk…bāc..un atkal tas pats…nevaru saņemties un nepalaist nagus 🙁 Tikko pirms stundas jau paspēju sapriecāties par zaudētajiem cm un ŅAM, ņam riekstu ČUPA pazuda manī.
Nu ko lai dara !? Nu kā sevi savākt ? Es šito visu zinu (ir jau bijis) un zinu ka progress drīz pārvērtīsies regresā, ja turpināšu šādi sevi izlaist. Un kā jums iet ar sevis savākšanu, atrunām un motivāciju ? Varbūt ir kāds labs padoms no dzīves ?

Dalīties.

3 komentāru

  1. Rūta Zušķe on

    Aūu…vidukļa mednieces…kur esat palikušas ? Man ir baisi grūti noturēties, priekšā ir svētki ar olām, kūkām, šašliku.. un vēl tik garas brīvdienas. Bāc..nu ko lai dara, kā sevi noturēt 🙁

  2. Slaidā Slaidā on

    Tas tiesa, ka svētki, ciemos iešana un ciemiņu uzņemšana ir pamatīgs pārbaudījums centimetriem un kilogramiem. <br>Man doma tāda- svētkos nepirkt un nenest mājās, kā arī negatavot neko tādu, ko mierīgu sirdi nevarētu saprātīgos daudzumos ēst pati. Padomā ir augļu salāti ar jogurtu, burkānu salāti ar saulespuķu sēkliņām u. tml., lai ir mazliet savādāk, nekā ikdienā. Priecājos, ka mana ģimene ir mierā ar šādu svētku cienastu.<br><br>Patiesībā šausmas pārņem, redzot, kādus daudzumus ēdiena cilvēki svētkiem pērk lielveikalos. Un tad stiepj tos milzīgos iepirkuma maisus! Es nevaru nedomāt, ka patiesībā viņi stiepj savu vēderu. Tas jau tikai laika jautājums, kad maisu saturs tiks pārlikts vēderā. <br>Šīs pārdomas par iepirkumu maisiem un vēdera izmēru man pameta ideju iegādāties nelielu linu iepirkuma maisiņu. Nekad nepērku neko vairāk, kā tai maisiņā varu salikt. Un tas nav daudz. Sanāk gan manam makam, gan vēderam saudzīgi. <br><br>Turies, Zušķe!

Atstāt Ziņu