Vārda dienu svin: Evija, Raita, Jogita

Zināms, kuras testēs jauno 2FX skropstu tušu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pavasaris nāk ar vēlmi pucēties! To apliecināja visas portāla lasītājas, kuras pieteicās izmēģināt Oriflame jauno daudzfunkcionālo skropstu tušu 2FX, kas, pateicoties īpašai vāciņā iestrādātai dozēšanas sistēmai, ļauj izvēlēties piešķirt skropstām garumu vai apjomu.  

Tomēr, kā visos konkursos, arī šoreiz tika veikta izloze, kurā noskaidrojām tās piecas, kuras iegūs šo tušu savā īpašumā, varēs to lietot un vēlāk pastāstīs pārējām par to, kā viņām patika šī tuša!  

Un tātad, jauno 2FX skropstu tušu iegūst:

  • Laura Uļjanova
  • Sanda Šulta
  • Liene Štoka
  • Gita Gerenovska
  • Agnese Bēce

Par tušu saņemšanu testa dalībnieces lūdzam sazināties ar portāla redakciju, zvanot 26369141, 25990679 vai rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv!

 

Par daudzfunkcionālo skropstu tušu 2FX:
Divi dažādi grima veidi skropstu tušas uzklāšanai, izmantojot tikai vienu 2FX daudzfunkcionālo skropstu tušu.

1. TUŠAS MISIJA: ekstrēms garums
Efekta iegūšana: Atskrūvējiet melno 2FX daudzfunkcionālās skropstu tušas vāciņu. Ar smalkās birstītes palīdzību uz skropstām tiks uzklāta plāna tušas kārtiņa, ievērojami pagarinot skropstas un precīzi atdalot tās vienu no otras. Šī skropstu tuša kļūs par jūsu pievilcības noslēpumu. 
Rezultāts: līdz 40% garākas un precīzi atdalītas skropstas, ko apliecina klīnisko testu rezultāti

2. TUŠAS MISIJA: ultra apjoms
Efekta iegūšana: Atskrūvējiet 2FX daudzfunkcionālās skropstu tušas sudraboto vāciņu. Īpaša birstīte ultra apjomam – viss, kas jums nepieciešams neatkārtojama tēla radīšanai, un, pateicoties jaunajai tušas formulai, jums pietiks ar vienu tušas klājumu – perfektas skropstas visas dienas garumā garantētas! 
Rezultāts: līdz 9x apjomīgākas skropstas, ko apliecina klīnisko testu rezultāti

Dalīties.

Atstāt Ziņu