Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Zināmas 3 laimīgās, kuras vingros kopā ar treneri!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Divas nedēļas ikviena no jums varēja sūtīt savu motivācijas vēstuli, lai saņemtu iespēju mēnesi apmeklēt sporta klubu „Veselības fabrika” un, izmēģinot dažādas individuālās treniņprogrammas „Veselības fabrika” sporta direktora Kaspara Ozoliņa vadībā un grupu nodarbībās, censtos atrast sev piemērotāko vingrojumu kompleksu.

Esam saņēmuši 35 apņēmīgu sieviešu pieteikumus. „Tajos varēja lasīt tik daudz dažādu stāstu, pieredžu, vēlmju un motivāciju. Prieks par pieteikumos pausto motivāciju sākt kaut ko darīt sevis pašas dēļ!” saka treneris Kaspars Ozoliņš. Viņš atgādina: kamēr vēlme sevi mainīt nenāks no iekšienes, bet būs tikai citu radīta, būs grūti ko sasniegt: „Organisms visu saprot – ko pati vēlies un kas ir ar pretestību veikts. Tāpēc, pirms sāc, ir vērts uzdot sev šādus jautājumus: Vai jūtos gana ērti? Vai mani nenomoka smagums, saspringums, stīvums? Kad pēdējo reizi dejoju? Kas mani attur iziet ārā svaigā gaisā un izskrieties?”

Izvēle, kā noprotat, bija ļoti grūta, tomēr trīs sievietes, kuras iegūs mēneša bezmaksas abonementu un konsultācijas sporta klubā „Veselības fabrika”, ir noskaidrotas. Tās ir:

 • Annija (32). Īss fragments no viņas pieteikuma:
  „Nekad neesmu bijusi sevišķi slaida, esmu norakstījusi to uz “kauliem”, stresu, resniem spoguļiem, slikti pašūtām drēbēm utt. Uz iedzimtību gan īsti nevarēju, jo mamma un vecmamma bija slaidas un maziņas 🙂 Nu, varbūt tēva meita esmu 🙂 (..) Šogad, es sevi vēroju pēc mazā piedzimšanas un domāju, uz kurieni es ripoju ar saviem + 20? Sēdošs darbs, arī klubos vairs neizkustos, enerģijas nepietiek. Nesen atradu albumā bildi, kur esmu 15 gadus jauna, slaida kā dejotāja no MTV beach-parties 🙂 Izrādījās, ka kauli tomēr nav pie vainas. Un kopš tās dienas man ir no mugurpuses piezadzies un nelaiž vaļā mazais pārdrošais sapnītis par īso melno vakarkleitiņu un muskuļotām rokām kā Madonnai gadus 15 atpakaļ 🙂 …”
 • Līga (27). Īss fragments no viņas pieteikuma:
  „Motivācija sportot man ir liela, varētu pat teikt milzīga… sevišķi jau tad, kad paskatos spogulī uz to nokareno vēderiņu, kurā iespiezhas bikšu mala, liekot daļai vēdera pārkārties pāri. Tikai tā situācija ir izveidojusies tāda, ka jebkura veida sporta kluba durvīm priekšā ir nepārkāpjama iedomātu sīkproblēmu un nianšu kaudze, kas traucē tur ieiet un iznākt kā pašpārliecinātai un pozitīvi lādētai sievietei…”
 • Benita (50). Īss fragments no viņas pieteikuma:
  „Esmu dāma burvīgos sievietes gados, man ir apaļi 50 gadi un arī pati esmu viegli apaļīga. Augums 175 un svars 77 kg. Ar kilogramiem karoju bez naida, panākumi ļoti mainīgi – brīžiem labāk veicas man, brīžiem viņiem. Ļoti labprāt tos iesprostotu pie atzīmes – 73 un tad jau būtu gana apmierināta, bet viltīgā vielmaiņa tā vien lūko pēc mierīgas dusēšanas, nevis aktīvas līdzdarbošanās. Brīžiem liekas, ka varētu pārtikt tikai no bērzu pumpuriem vien un vienalga mīkstumiņi tikai vairotos. Mana īpašā vēlēšanās ir profesionālā vadībā iedarboties uz atsevišķām auguma problēmzonām, kas diezgan spītīgi neļaujas ne pierunāšanai, ne sarunāšanai…”

Tā kā konkursam savus pieteikumus bija iesūtījušas arī vairākas sievietes, kuras šajā vasarā svinēs kāzas, vēlamies iepriecināt arī viņas. Treneris Kaspars Ozoliņš ir gatavs tikties ar topošajām sieviņām, lai dotu viņām norādījumus, ko vajadzētu darīt vēl šajā laikā līdz kāzām, lai sasniegtu pēc iespējas labāku formu un pašsajūtu!

 

Apsveicam šīs lieliskās iespējas ieguvējas! Un ceram, ka arī pārējās savai motivācijai neuzgriezīs muguru un radīs veidu, kā būt fiziski aktīvām!

 

 

Dalīties.

7 komentāru

 1. ārprāts, biju patiesi pārsteigta par to, ka esmu izvēlēta, ļoti priecājos, esmu arī "drusku" "noraustījusies" bet tas laikam piederas pie lietas :)) liels paldies!!!!!

 2. hallo, pareejaas laimiigaas, atsaucieties, kaa juutaties, esat gatavas uzsaakt aktiivu dzivesveidu? :)) ljoti gribetois sekot liidzi aktivitaateem.

Atstāt Ziņu