Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita

Zilzaļā krāsa

Pinterest LinkedIn Tumblr +

e tikai Pantone nosaka gada krāsu, to dara arī citas krāsu kompānijas. Interjera dizaina jomā īpaša vērība tiek pievērsta trendiem, kurus nosauc krāsu gigants ‘AkzoNobel’s Dulux’. Un par 2014.gada krāsu šīs kompānijas speciālisti izvēlējušies toni ar nosaukumu ‘teal’ – tā ir savdabīga krāsa, kurā spēlējas zilie un zaļie krāsu toņi.

Gada krāsas netiek izvēlētās tāpat vien, tas esot garš, sarežģīts process, pat 18 mēnešu garumā, kura laikā tiek analizētas tendences sabiedrībā kopumā. Šī 2014.gada krāsa ‘teal’ nesot vēstījumu-“Atklāt potenciālu!” 

“Šis būs cerību pilns gads. Civlēkos mostas vēlme būt veiskmīgiem, atklāt savus talantus un potenciālu, pat ja varbūt šķiet, ka ekonomika vēl nav atguvusies. Cilvēkos deg vēlme atrast savu īsto vietu, kur viņi var vislabāk izpaust sevi,” skaidrojusi kompānija. 

Šis ‘teal’ jebšu zilzaļais ir dziļš tonis, ko parasti izmanto kā akcentu interjerā. Tādēļ to nebūtu ieteicams uzklāt uz visām dzīvokļa sienām. Tas var būt kā lielisks akcents. Tas ļoti labi iet kopā ar ķieģeļu, koka un betona sienām. Tam piestāv visas dabiskās krāsas.

Vairāk par gada krāsu, toņiem, kas ar to iet kopā un citu detalizētāku informāciju, vari izlasīt šeit >>

Ja arī Tevi ieintriģējis šis neparastais tonis, ielūkojies kolāžās- idejās, kā to izmantot interjerā un arī savā garderobē!

Interjerā

Skaistums un mode

Kā Tev patīk šī krāsa?
                                                            

SKATIES VĒL!
OTRA 2014.GADA KRĀSA –
STAROJOŠĀ ORHIDEJA >>

Dalīties.

3 komentāru

Atstāt Ziņu