Vārda dienu svin: Irmgarde

Ziemassvētku rotājumu konkurss noslēdzies

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nu, kad drīz jau domāsim par to, ka visas Ziemassvētku laika dekorācijas jāvāc nost un uz gadu atkal „jāieziemo”, paziņojam uzvarētājas SievietesPasaules un Fiskars organizētajā konkursā „Rotājam māju Ziemassvētkiem!”.

Paldies visām, kas piedalījās un rādīja to, cik gaumīgi, skaisti un arī oriģināli dekorējušas savus mājokļus! Kādai tas noteikti dos ierosmi nākamajā gadā būt daudz radošākai.

Visus konkursam iesūtītos darbiņus varat apskatīt sadaļā „Ziemassvētki”, taču par uzvarētājām žūrijas vērtējumā atzītas:

Līga Zeikāne par oriģinālo ideju – Adventes vainagu, kas gatavots no popkorna. Līgas ideju vari apskatīt šeit.

Sniedze par dažādajām idejām – Adventes kalendāru, vainagu, kompozīcijām un  svečturu „ietērpšanas” ideju. Sniedzes idejas vari apskatīt šeit.

Aiva Budzena par ļoti gaumīgo un ļoti skaisti aprakstīto rotājumu ideju. Skaisti var būt arī gaužām vienkārši – par to vari pārliecināties šeit.

Visām trim veiksminiecēm dāvanā jaunās Fiskars Cuts+More Scissors saimniecības šķēres, kas turpmāk būs lielisks palīgs ikdienas darbos un rotājumu radīšanā. 

SievietesPasaules kolektīvs nolēma no savas puses piešķirt arī veicināšanas balvu Edītei O., kura ne tikai iesūtīja interesantu mājas rotājumu bildes, bet arī padalījās ar mums ar mīksto piparkūku recepti! Edīte dāvanā iegūst SievietesPasaules 2012.gada kalendāru ar Venēras horoskopu katam mēnesim. Apsveicam!

Ar visām dāvanu ieguvējām sazināsimies personiski.

 

Par Fiskars Cuts+More Scissors
Šīs šķēres sevī apvieno vairākus darbarīkus:
Šķēres ar augstas kvalitātes asmeņiem, kas lieliski piemēroti papīra, plastikāta iepakojumu, auklu, auduma, tievu vadu un citu materiālu griešanai
Īpašu ierobu tievas virves griešanai
Vadu griezēju, kas pārgriež tievus vadus, nebojājot šķēru asmeņus
Auklas griezēju, kas ātri un tīri pārgriež auklu
Asu, īlenveidīgu asmeņa galu, kas paredzēts nelielu caurumu izduršanai kartonā, ādā un citos materiālos
Pudeļu attaisāmo, kas lietojams, neizņemot šķēres no futrāļa
Izjaucamu nazi ar titāna pārklājumu, kas izmantojams lielāku priekšmetu griešanai
Keramikas šķēru asinātāju un līmlentes griezēju, kas iestrādāts šķēru futālī 

 

Vēlreiz paldies visām konkursa dalībniecēm!

Dalīties.

Atstāt Ziņu