Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris

Ziemassvētku dāvanas: sirsnīgas un personiskas idejas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

 

Ziemassvētku dāvanu meklēšana vēl nav bijusi tik vienkārša un patīkama, kā ar UzvelcKreklu.lv gatavajām Ziemassvētku dāvanu idejām, ko var viegli un ātri pasūtīt online veikalā ar piegādi uz mājām, vai izņemšanu uz vietas – pāris klikšķi un dāvanu jautājums ir atrisināts!  

Uzvelc Kreklu radošā komanda piedāvā simtiem oriģinālo dāvanu izvēli, starp kurām atradīsiet idejas, kā sirsnīgi pārsteigt svētkos draugus, radus un kolēģus.

Piegāde. Piegādāt dāvanu var arī adresātam tieši rokās ar kurjera pakalpojumu. Dāvanu piegāde darbojās arī Eiropas valstīs, tāpēc Jūsu vārdā UzvelcKreklu.lv apsveiks ar sirsnīgu dāvanu arī draugus ārzemēs.

Termokrūze “Putniņš” Ls 9.90 Pasūtīt: ŠEIT 
Termokrūze “Dreams” Ls 9.90 Pasūtīt: ŠEIT   

Universāla ziemas dāvana draugiem, radiem un kolēģiem, kas ilgāk saglabās dzērienu siltu un sildīs sirdi ar iedvesmas pilnu uzrakstu.

Priekšauts “Vēršace” Ls 14.50. Pasūtīt: ŠEIT Priekšauts “Recepte” Ls 12.80. Pasūtīt ŠEIT

Dāvana, kas noteikti noderēs saimniecībā: praktisks kokvilnas vai lina priekšauts ar oriģinālu laimes receptes apdruku 🙂

Krekls “Rūķis” Ls 9.80 Pasūtīt: ŠEIT Bērnu bodijs “Spārniņi” Ls 10.10 Pasūtīt: ŠEIT

Ar lielāko nepacietību Ziemassvētkus vienmēr gaida mazie un sagādāt tiem svētkus var ar īpaši apdrukātiem kostīmiem.

Krūze “Mērķis” Ls 6.90 Pasūtīt: ŠEIT
Krūze “Santa’s list” Ls 6.90 Pasūtīt: ŠEIT

Krūzīte ar iedvesmojošo vai smieklīgu uzrakstu katru rītu liks draugam vai kolēģim uzsmaidīt jaunajai dienai, dzerot savu rīta kafiju.

Krekls “Eat.Sleep.Ski” Ls 12.30 Pasūtīt: ŠEIT Krekls “Rakstains” Ls 10.80 Pasūtīt: ŠEIT

 

Šīs ir tikai dažas no idejām, kā pārsteigt tuviniekus svētkos, vēl vairāk ideju atradīsi mūsu Ziemassvētku dāvanu ideju katalogā.

Iepazīsties ar mūsu preču KATALOGU, iepatikušos preci no kura ir iespējams apdrukāt ar jebkuru uzrakstu, novēlējumu, zīmējumu vai fotogrāfiju, ko vari pati veidot APDRUKAS DARBNĪCĀ.

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu