Vārda dienu svin: Baiba, Barbara, Barba

Ziema uzkurina jeb sekss sniegā

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ziema. Visapkārt balts. Tikko sagaidīts jaunais gads, bet tā kā Viņam tajā naktī iekrita maiņa, jauno gadu sagaidījām atsevišķi, ar plānu, ka 2. janvārī gan ņemsim brīvdienu un sagaidīsim jauno gadu kaut kur pie dabas divatā. 
Nopirkām šampanieti, un izdomājām braukt uz Līgatnes Dabas takām. Diez vai daudzi cilvēki gada iesākumā izdomās uz turieni braukt, un taisnība bij, tikai retu kompāniju satikām pa ceļam, klīstot pa Līgatnes piesnigušajiem mežiem. Runājām par gada plāniem, par vēlmēm, par to, ka baigie šampanieša dzērāji bijām sataisījušies, un pudeli atstājuši mašīnā. Tik skaista, neskarta daba apkārt, un stirniņas, kas jau pieradušas pie cilvēku klātbūtnes, nebēg uzreiz prom, kā mūs pamana. Tik kluss. Paskatos uz Viņu, Viņš paskatās uz mani. Kāda nomaldījusies dzirkstele iemirdzas acīs. Hmmm.. A kā būtu, ja mēs…..?????
Neviens taču aiz muguras nenāca, un arī priekšā nevienu neesam redzējuši. Viņš satvēra manu vidukli un pievilka klāt.Abas jakas noklājām sniegā, bet nu tik un tā brīžiem sniegs pieskārās ādai. 
Nesala. Jūs ticat? 
Es pavedinoši novilku blūzīti, pakāru to eglē. Pavisam drīz tai blakus tika pakārts arī krūšturis. 
Nu labi, nekādai ilgai priekšspēlei laika nav, arī tad, ja temperatūra ir nulle. Vai arī – it īpaši tad, ja temperatūra nulle. 
Bet tieši tas uztur adrenalīna līmeni. Sniegs. Auksts. Karsti ķermeņi. Viņa rokas aptver manas krūtis, pavirpina krūšu galiņus starp pirkstiem. Bikses tiek nolaistas uz leju, Viņš pagriež mani apkārt un apskauj no mugurpuses, ausī čukstot, cik es sniegā esmu skaista.
“Gribu Tevi sajust sevī! Nevilcinies.”
P.S. Gluži kā baiļu faktora šovā man beigās būtu jāmin, ka šādā piedzīvojumā drīkst ielaisties tikai pilnībā veseli cilvēki, kuri ir daļēji norūdījušies, un kuriem sekss nenotiek tikai gultā. Mēs kā dabas bērni, biežāk to darām ārpus mājas, tāpēc ziema – bija tikai laika jautājums. Tagad tā mums ir tradīcija. Tiesa, nekad nav plānota, bet mēs ļaujamies mirkļa sajūtām. Un Ziema uzkurina!
.
Stāsts iesūtīts konkursam “TO es atcerēšos vienmēr”

Dalīties.

Atstāt Ziņu