Vārda dienu svin: Baiba, Barbara, Barba

Ziedo savas vecās brilles labdarībai!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Optikas saloni Metropole, sadarbībā ar Latvijas Sarkano Krustu, aicina ikvienu iesaistīties sociālā akcijā un ziedot brilles, kas pašiem vairs nav noderīgas, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu mazturīgajiem un trūcīgajiem iedzīvotājiem. Labdarībai ziedojamās brilles pieņems ikvienā Optikas salonā Metropole visā Latvijā līdz pat 23. maijam.

Redzi pārbaudīt būtu ieteicams reizi pusgadā, vai vismaz reizi gadā atvēlēt laiku savu un bērnu acu veselības pārbaudei pie acu ārsta vai optometrista. Tomēr iedzīvotāji aizvien retāk dodas uz redzes pārbaudēm, un pat cenšas sadzīvot ar kaitēm, kas ievērojami pasliktina redzes kvalitāti. Būtiskākais iemesls, kas rada šādu situāciju, ir naudas trūkums- tā iedzīvotāji taupa uz veselības rēķina. Nolēmām ikvienam piedāvāt iespēju palīdzēt un atbalstīt grūtībās nonākušus cilvēkus, pat neatverot savu maciņu. Atbalstam ne vienmēr ir jāpiešķir naudas izteiksme, tāpēc aicinu ziedot brilles, kas pašiem vairs nenoder! Esmu pārliecināta, ka atdāvāto briļļu saņēmēji būs iepriecināti par sniegto atbalstu, un arī mēs – ziedotāji, gūsim gandarījumu par labo darbu, norāda Optikas salona Metropole vadošā optometriste Ogrē Ieva Rikena.

Brilles, kas jums vairs nav nepieciešamas, aicinām atnest un ziedot labdarībai Optikas salonos Metropole visā Latvijā:

– Liepājā, Graudu ielā 43;

– Tukumā, Pasta ielā 14 (t/c Rimi);

– Jūrmalā, Raiņa ielā 92;

– Olainē, Zemgales ielā 31;

– Ogrē, Mālkalnes prospektā 7 un Mednieku ielā 21/23;

– Preiļos, Rīgas ielā 4D (t/c Oga);

– Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 101,

– Daugavpilī, Saules ielā 43/45;

– no 2. maija arī jaunatklātajā salonā Jēkabpilī, Nākotnes ielā 2.

 

Ikviens var nest un atdāvāt arī brilles ar nelieliem defektiem, piemēram, izkritušu briļļu rāmja skrūvīti, viegli deformētu briļļu kājiņu- šos trūkumus ir iespējams veiksmīgi novērst. Lai gan brilles nav gluži tik pat ierasta lieta kā apģērbs un sadzīves priekšmeti, ko ierasti lūdz ziedot, Optikas salonu Metropole optiķis ziedotās brilles adaptēs katra lietotāja vajadzībām, savukārt Latvijas Sarkanais Krusts rūpēsies par to, lai brilles saņemtu cilvēki, kuriem tās nepieciešamas.

Latvijas Sarkanais Krusts ikdienas darbā humānās palīdzības punktos un sociālajos centros sniedz atbalstu trūcīgajiem un maznodrošinātajiem iedzīvotājiem, un veselības istabās piedāvā bezmaksas veselības veicināšanas konsultācijas, kā arī asinsspiediena mērīšanu, un citus pakalpojumus ikvienam interesentam, aicinot iedzīvotājus pret savu veselību izturēties nopietni un atbildīgi, stāsta Valdis Nagobads, Latvijas Sarkanā Krusta prezidents.

Atnesiet savas vecās brilles uz jebkuru Optikas salonu Metropole, un kā pateicību par dalību akcijā ikvienam dāvāsim 33,33% atlaidi jebkura jaunā briļļu ietvara iegādei.

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu