Vārda dienu svin: Elfrīda, Sintija, Sindija

Zarnu trakta problēmas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dziedniece Līza Burbo norāda, ka problēmas ar zarnām un zarnu traktu signalizē cilvēkam – tev jāiemācās sevi pabarot ar labām domām, nevis velti jātērē sava enerģija bailēm un šaubām. „Nevajag baidīties no materiālām neveiksmēm. Mēģini rast ticību sevī, ka Visums parūpēsies par Tevi, tāpat kā par citām dzīvām būtnēm. Atbrīvojies no visa vecā, lai radītu vietu jaunajam,” iesaka L.Burbo.

L.Burbo uzsvērusi: Ja problēmas rodas taisnajā zarnā, tas saistīts ar cilvēka nespēju ikdienā no dzīves ņemt to, kas viņam nepieciešams un atbrīvoties  no tā, kas viņam vairs nav vajadzīgs.
Šis cilvēks pieķeras sīkumiem un detaļām tad, kad nepieciešama globālāka pieeja situācijai. Par šādiem cilvēkiem parasti saka- viņi no mušas izpūš ziloni.

Savukārt problēmas resnajā zarnā rodas cilvēkiem, kas pieķērušies vecām idejām un pārliecībām, kuras viņiem vairs nav vajadzīgas. Šādi cilvēki pārāk ātri noraida idejas vai pārmaiņas, kas viņiem būtu noderīgas. Šādi cilvēki parasti ir viegli aizkaitināmi. Tā vietā, lai redzētu situācijas pozitīvo pusi, viņi ātri sadusmojas par dažādiem niekiem.

 

Zarnu trakts simbolizē jaunu ideju un domu apgūšanu, kā arī spēju atbrīvoties no visa vecā un nevajadzīgā, norādījis psihoterapeits un homeopāts Valērijs Siņeļņikovs.

Aizcietējums jeb izkārnījumu aizture zarnās simbolizē nevēlēšanos šķirties no novecojušām domām. Cilvēki, kas mokās ar aizcietējumiem ir iestiguši savā pagātnē, pieķērusies kaut kādiem seniem notikumiem, vecām attiecībām utt.

Savukārt tie, kas cieš no vēdera uzpūšanās un gāzēm, pārsvarā ēd pārāk smagu un daudzveidīgu barību. Tāpat arī ar emocijām – neuzņemieties par daudz, nospraudiet sev noteiktus mērķus, nesadaliet sevi uz visām pusēm, uztveriet dzīvi vieglāk.

Caureju var izraisīt spēcīgas bailes un satraukums. Tā var arī gadīties pirms svarīgiem notikumiem, piemēram, pirms eksāmeniem.

Hemoroīdi un problēmas ar taisno zarnu liecina, ka jums ir apgrūtināta atbrīvošanās no vecā un nevajadzīgā jūsu dzīvē. „Izmešana” notiek smagi un sāpīgi. Jūs pārņem dusmas, niknums vainas apziņa vai bailes kaut kādu senu notikumu sakarā. Jūs burtiski pārdzīvojat „zaudējuma sāpes”. Atbrīvošanās no vecā jāizved viegli un nesāpīgi, jāpieradina sevi pie domas, ka atbrīvošanās no vecā notiek viegli un ka ķermeni pamet tikai tas, kas tiešām jums nav vajadzīgs.

 

 

Avoti:
Līza Burbo ‘Tavs ķermenis tev saka- Mīli sevi!’ / Твое тело говорит «Люби себя!»

Valērijs Siņeļņikovs „Izproti savu slimību!”

Dalīties.

Atstāt Ziņu