Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Wow! Slaidā vidukļa medību 1.mēneša rezultāti – lieliski!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

laidā vidukļa medībās mēneša laikā kopumā nomedīti teju 28 centimetri! Mūsuprāt lielisks kopējais rezultāts. Lieliski ir arī individuālie rezultāti, kas svārstās no 7 līdz 13 centimetriem. Mums, projekta veidotājiem, atliek tikai apbrīnā ieplēst acis un priekā spurgt līdz ar dalībniecēm.

„Šogad laikam ir īpaši labvēlīgi apstākļi “medīšanai”, jo, lai sasniegtu tāāādus rezultātus jau pirmajā mēnesī, ir vajadzīgs tiešām milzīgs gribasspēks,” saka studijas “Vivido Gym” pārstāve Dace Svence.

Pirmā slaidā vidukļa medību mēneša noslēgumā vēlamies vienai no dāmām uzdāvināt skaistu, nesteidzīgu brīvdienu rītu Vīna un gaismas ielejā!

  

Kā jau teicām, sasniegtie rezultāti visām trim dalībniecēm ir lieliski: Birutai 13 centimetri, Annai – 7,8 un Elitai – 7 centimetri, taču šīs nav sporta sacensības un, vismaz starpposmā, cipariem nebūs izšķiroša nozīme. Drīzāk vēlamies šo dāvanu pasniegt, dāmai, kura mūsuprāt ļoti iedvesmojoši stāstījusi par savām medībām un stāstījusi arī par to, kā nemitīgi kāpj pāri savam “nevaru”, “ko nu es”, “lai taču jaunie dara”. Taču mums prieks, ka viņu tas neaptur un viņa iet un dara, tāpēc apsveicam Tevi, Elita – tu esi mūsu pirmā mēneša simpātiju balvas ieguvēja!

Lai harmonisks un garšīgs brančs Vīna un gaismas ielejā! 

Biķernieku iela 42, Rīga
Brančs Vīna un gaismas studijā notiek katru nedēļas nogali no plkst. 11.00 līdz 15.00.

Dalīties.

4 komentāru

  1. Anna Buņetova on

    Jā, iespaidīgs apkopojums…! <br>Turpinām iesākto un ar interesi gaidām nākamo uzdevumu! :)<br>

Atstāt Ziņu