Vārda dienu svin: Anna, Ance, Annija

VISS ir iespējams

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šodien pamodos ar domu, ka sākšu. Sākšu ceļu uz ideālo svaru, lielisko pašapziņu un apmierinātību ar dzīvi. Reiz jau tādu atklāsmi piedzīvoju un 6 nedēļu laikā tiku vaļā no 7 kg. Šobrīd mans svars ir 72 kg. Zinu, ka pirmās divas dienas ir tās grūtākās, tādēļ kā pirmo izvēlējos svētdienu, lai lietderīgo apvienotu ar patīkamo- pastaigu svaigā gaisā.
Ar kritisku aci aplūkojot ledusskapja saturu, nospriedu, ka ēšanas ziņā sevi tomēr mīlu nedaudz vairāk, kā vajadzētu. Nelēmu nekrist galējībās, bet lietām pieiet racionāli: brokastīs apēdu pāri palikušo pilnpiena biezpienu, pēdējās graudu maizes šķēlītes ar kūpinātu gaļu un izdzēru krūzi saldas kafijas ar pienu.  Pati sev attaisnojumam nosaucu tās par gastronomisko prieku bedībām. Lai nemeklētu tādu pat attaisnojumu pusdienām, jau laikus sagatavoju ķirbja biezeni ar čili (mmm , bija labs) un vakariņām sapirku tomātus. Ar balziliku būs lieliski. Āāā, un kafiju un melno tēju būs jāaizmirst. Pārāk daudz skābju nenāks par labu manam organismam. Piens, kas man ļoti garšo, būs jālimitē- lidz 0,3l dienā.Un ik brīdi sev atgādinu: es pati sev patīku un viss ir iespējams :)Tas startam.
Rīt būs izcili grūta diena, bet esmu jau tādas piedzivojusi. Kolēģi pusdienās velk laukā no ledusskapja cepešus, tin no iepakojumiem speķa pīrādziņus un picas. Manas brokastis sāksies ar auzu pārslu putru, kas dod sāta sajūtu ilgam laikam. Pusdienās un vakariņās izklaidēšu sevi ar paciņu vārītiem rīsiem+ tomāti un gurķi. Klāt nedaudz liesa krējuma un vēders pilns. Augļus var ēst tikai līdz 12.00 ,banānus gan ne, kā arī nedrīkst aizmirst par ūdens dzeršanu. No rīta ūdens glāze ar citronu tukšā dūšā, dienā kā sanāk, bet kopumā ne mazāk kā 1,5l. Un atsākšu skriet. Šodien jau ievērtēju, ka bīstami apledojušie veloceliņi pamazām ieguvuši asfalta nokrāsu, mēgināšu bez īpašiem baleta elementiem kādu km noskriet. Rīt padalīšos iespaidiem. 

Dalīties.

Atstāt Ziņu