Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

VISS ir iespējams 2

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vakardienas mērījumi parādīja, ka 2 dienās svars samazinājies par 1kg. Nav slikti, ja ņem vērā, ka pašsajūta uzlabojusies par vismaz 5 kg 🙂 . Nemēru sevi centimetros, jo pašsajūtu nevar izmērīt ar mērlentu. Starojošas sievietes veiksmes stāsts slēpjas pareizas ēšanas, pietiekamas atpūtas un interešu sabalansēšanā. Uz to arī tiecos.
Sals laikam spēlējas ar mani- nemaz neatlaižas, līdz ar to rīta skriešana izpaliek. Bet kompensācijai piešķiru sev 5 Tibetiešus vakarpusē pēc darba un iekšēja harmonija garantēta. Pieķēru sevi pie domas, ka tādā veidā spēju sevī sakārtot darba laikā izplosītās domas un sajūtas. Njā, darbs nav no vieglajiem, stresa un intrigu pietiek. Iedvesmoju sevi, darbā izdzerot vismaz 1l ūdens, pirms katra izdzertā malka sev nosakot, ka tas vairos skaistumu, veselību un iedvesmu. Tāds mazs pašiedvesmas avots, pie tam bezmaksas 🙂
Ēdienkartē iekļāvu jaunas variācijas- brokastīs putra (šoreiz prosas) un pusdienās vārītas zaļās lēcas ar zirnīšu/burkānu/(no saldēto dārzeņu paciņas)/ kukurūzas sautējumu, kam pievienoju Hmeli-suneli garšvielu(no Rimčika)- tad sāli un piparus neprasās. Izskatījās apetītlīgi un kolēgi jau sāk skatīties ar interesi uz maniem brūvējumiem. Varbūt ar laiku vēl kāds man pievienosies. Vakariņās izmēģināju jaunu ēdienu- cepeškrāšnī ceptus kāļus-sagriež ne pārāk lielos gabaliņos, apkaisa ar garšvielām un cep (tie bija gatavi 25 minūtēs, kamēr pavingroju un pastaipījos), kurus beigās, kad jau tie nedaudz padzisuši, pārziedu ar izkausētu medu. Bija garšīgi. Klāt piparmētru tēja un sāta sajūta garantēta. Augļi todien izpalika, jo negribēju pēc darba stāvēt veikalā rindā. Nopirkšu šodien un kādu zivs gabalu- man ir dievīga recepte tās pagatavošānai folijā.
Rīt paturpināšu.

Dalīties.

Atstāt Ziņu