Vārda dienu svin: Daila, Veronika, Dominiks

Viss būs labi! – tā teikt nav pareizi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Viss būs labi!” – ai, cik bieži mēs to sakām. Un domājam – ja jau reiz tā sakām, tad sevi nomierinām un ieprogrammējam notikumus, ka tiešām būs labi. Jā, būs, bet ne uzreiz un tagad. Kāpēc tā? Tāpēc, ka mēs nesakam šo spēcinošo domu pareizā formā. Kāda tad atšķirība- BŪS labi vai IR labi?

Viena no pasaulē slavenākajām pašiedvesmas un domu spēka popularizētājām, amerikāņu ārste un dziedniece Luīza Heija ir norādījusi, ka spēcinošas domas vienmēr jāizsaka tagadnes formā.
Tātad pareizi būtu teikt: “Viss ir labi!”
Arī citas spēcinošās domas jāizsaka tagadnes formā, piemēram, “Man ir…” vai “Es esmu…”, nevis “Man būs..” va “Es gribu būt…”.

Ja doma tiks izteikta nākotnes formā, rezultāti būs “kaut kad nākotnē”, ne tagad un, iespējams, pat ne šajā dzīvē, norāda L.Heija.

L.Heija ir pasaulē pazīstama ar to, ka izmanto šādas spēcinošās domas un pozitīvos apgalvojumus jeb afirmācijas, lai iedarbotos uz zemapziņu un ieprogrammētu apziņu pieņemt šo domu un līdz ar to ieviest arī reālas pārmaiņas dzīvē.

“Domas, kuras mēs paturam prātā, un vārdi, kurus mēs sakām, nemitīgi veido mūsu pasauli un dzīves pieredzi. Daudzi no mums pieraduši domāt negatīvās kategorijās un neizprot to ļaunumu, ko paši sev nodara.(..) Vienīgais spēks, kas var jums kaitēt vai sagraut jūsu pasauli, ir jūsu pašu domas un uzskati. Taču šīs domas un uzskatus iespējams mainīt,” vienā no savām grāmatām “Sievietes vara” norādījusi dziedniece.

L.Heija aicina afirmācijas izmantot katru dienu, un tiklīdz ir kāda problēma, nekavējoties sev sacīt: “Viss ir labi. Lai kas arī notiktu, viss ievirzīsies normālās sliedēs. Šī situācija man izvērtīsies par panākumiem. Esmu drošībā.”

 

Dažas no Luīzas Heijas ieteiktajām afirmācijām sievietēm

Esmu spēcīga sieviete un paziņoju par savu spēku.

Es saskatu sevī daudz skaistā.

Man ir brīnišķīga dvēsele.

Es esmu gudra un skaista sieviete.

Es mīlu sevi.

Esmu neatkarīga.

Es pati par sevi rūpējos.

Es varu dzīvot tā, kā es gribu, es varu kļūt tāda, kāda es gribu būt.

Mana dzīve ir mīlestības pilna.

Esmu pelnījusi mīlestību un cieņu.

Es nebaidos no vientulības.

Es baudu dzīvi.

Man patīk būt sievietei.

Esmu pilnībā apmierināta ar sevi.

Manā pasaulē viss ir labi, mani nekas neapdraud.

 

.

Dalīties.

6 komentāru

  1. "Viss ir labi. Lai kas arī notiktu, viss ievirzīsies normālās sliedēs. Šī situācija man izvērtīsies par panākumiem. Esmu drošībā."-kāpēc tomēr ''ievirzīsies'' un ''izvērtīsies'' ir nākotnes formā? 😀

  2. Jaa- kolegis uzmetis, viirs/sieva aizgajusi pie cita/-as, tevs slims, naudas nav, berni arii slimi… <br>viss ir labi. …..<br><br>Meele negriezas grutaas situacijas tadu sodienas formu izteikt. Es piekritu, ka sev var daudz ko iestastit, bet sii formula drusku infantila.

  3. Es nebaidos no vientulības. Nepareizi, afirmācijai jābūt pozitīvā formā.Tas varētu skanēt tā- es esmu laimīga arī vienatnē.

  4. man jau patīk tas teiciens,ja kāds tev aizver durvis,tad Dievs atver logu. Atliek vien saskatīt kur 🙂

Atstāt Ziņu