Vārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

Vislabākā svētku dāvana fotomīlim!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vai Tavs draugs, radinieks vai kolēģis aizraujas ar fotografēšanu? Varbūt viņam vēl nav savas kameras, taču ir sapnis tādu iegādāties un iemācīties labi bildēt? Uzdāvini viņam iespēju pilnveidoties – uzdāvini iespēju apmeklēt kādus no FotoAkadēmija piedāvātajiem kursiem vai plenēriem! Varam garantēt, ka prieks par šādu dāvanu būs neviltots! Arī Tu būsi lieciniece tam, kā, pateicoties Tavai dāvanai, šis cilvēks kļūst pārliecinātāks par saviem spēkiem un viņa bildes kļūst arvien labākas un labākas!

Viss, kas Tev ir jādara, jāiegādājas FotoAkadēmija dāvanu karte par pašas izvēlētu summu un tad jau apdāvinātais pats varēs izvēlēties, ko tieši vēlas apgūt!

 

FotoAkadēmija piedāvā iespēju apgūt fotogrāfiju dažādos līmeņos:

  • Ja Tavs draugs vai radinieks vēl nefotografē vai dara to ar, tā saucamo, „ziepjutrauku”, noderīgs būs „Kurss kompaktkameru īpašniekiem”
  • Ja Tavam draugam vai radiniekam ir iegādāta kompaktkamera, tomēr izprate par visām tās sniegtajām iespējām ir neliela un bilžu kvalitāte visbiežāk ir atkarīga no veiksmes un tā, ko var iegūt ar automātiskā režīma iespējām, noderīgs būs „Kurss iesācējiem”
  • Ja draugs vai radinieks vispārīgus fotografēšanas pamatus ir jau apguvis, tomēr ir vēlme nostiprināt atrast savu fotografēšanas stilu un to nostiprināt, noderēs „Kurss advancētiem”, kuros apgūti tik jauni fotogrāfijas noslēpumi un tehnikas
  • Ja cilvēks, kuram dāvināsi iespēju apmeklēt FotoAkadēmija kursus, jau profesionāli strādā fotografēšanas jomā un/vai fotogrāfija viņam ir ļoti nopietna aizraušanās, tomēr ir vēlēšanās papildināt savas zināšanas, smeļoties iedvesmu no atzītākajiem fotogrāfijas meistariem, tad „Kurss profesionāļiem” būs tieši vietā!

 

FotoAkadēmija strādā tikai Latvijas labākie un pazīstamākie fotogrāfi. Viņi visi ir ne tikai augstākās klases profesionāļi, bet arī pieredzējuši un talantīgi pasniedzēji. Šeit viņi dalās savas meistarības noslēpumos, vērtē topošo fotogrāfu darbus un, kas pats svarīgākais, palīdz apgūt radošu pieeju fotogrāfijai un atrast sevi dažādo fotografēšanas stilu un žanru daudzveidībā!

Kas svarīgi, beidzot jebkurus no FotoAkadēmija kursiem to dalībniekiem tiek izsniegta apliecība!

 

FotoAkadēmija dāvanu karti vari iegādāties Rīgā, Dzirnavu ielā 20 vai arī zvanot pa tālruņiem 67331123, 27071183 vai rakstot foto@fotoakademija.lv!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu